Koniec bety - karty kolekcjonerskie steam dostępne dla każdego

steamlogo

Zgodnie z zapowiedziami, nowa inicjatywa steam wyszła z bety i jest dostępna dla każdego. Jeżeli chcecie zacząć zabawę w zbieranie odznak steam, bądź dołączyć do obozu autora newsa i zacząć ciułać grosze na zakupy w Letniej Wyprzedaży, już teraz możecie odpalać gry objęte programem. Ich pełną listę znajdziecie tutaj.

Dzisiaj do kolekcji tytułów z kartami dołączyły: Binding of Isaac, Company of Heroes 2, GRID 2, Warframe , Crusader Kings II, Penny Arcade’s On the Rain-Slick Precipice of Darkness 4 oraz Psychonauts.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Koniec bety – karty kolekcjonerskie steam dostępne dla każdego"

 1. Co to za tradingcard w ekwipunku za betę jest (emotek jaki czy cu?)?
  „Reward for participating in the Steam Trading Card Beta”

  z czym to się je i czy ktoś chce kupić za 100 eurasów 😛

 2. Można dostać 2 emotki za bete.
  Jedną common niebieską.
  I emotke foilcard (rare) 😀 Mam taką, na markecie jeszcze nie ma mogę dyktować cene ^^

 3. A wiecie może czemu teraz pokazuje teraz tylko 4 gry jak wejdę w odznaki? I gdzie mogę sprawdzić które gry z mojej kolekcji maja karty.

  1. No ale jeżeli dalej posiadasz klucz steam na humblebundle to możesz dodać do steam i karty otrzymasz.

  2. Jak patrzałem na gameplaye to też się zastanawiałem jak można w to grać, teraz mam przeciupane ponad 101 h.

 4. Mam podobny problem jak Kezerek, tj. sprzedałem już parę kart, ale nie widzę w markecie moich nowych ofert, wiadomo, faza bety jest po to aby nad takimi błędami pracować, oby szybko to rozwiązali.

 5. Co do ofert, też tak chyba mam, że muszę ponowić i zaskakuje, a co do boosterów czy Foil, nigdy takich nie miałem. Ale w 3dni mam 8euro, szkoda że mam słaby net bo jeszcze mam 4 gry z kartami ale lipny net to nie sciągnę.

 6. Żeby dostać karty to wystarczy grać w grę czy trzeba wykonać jakieś określone czynności w niej? Bo czytałem na paru stronach i na jednej piszą, że wystarczy tylko grać a na innej, że za jakieś osiągnięcia się dostaje.

 7. No i zadziałało, jak ceny spadły z kilkudziesięciu do kilkunastu centów… Eh… no nic ,trzeba cieszyć się i tym.

 8. Karty z Warframe podobno dropią na takiej samej zasadzie co z TF2 i DOTY2, tj. aby wydropić karty trzeba najpierw coś zakupić w grze.

 9. Czy jak sprzedam wydropione karty to czy można je ponownie dostać? Czy trzeba po prostu przerzucić się na inną grę? Nie wiem jak można to kupować ^^.

  Jak na razie zarobione ponad 1€. Mam nadzieje, że uda się chociaż częściowo obniżyć koszt zakupu DayZ SA, na które czekam :).