Gears 5

Kompletna seria Gears of War (w tym Gears 5) za 224,49 zł w Cdkeys

Gears 5: Bundle Pack – 224,49 zł

Zestaw zawiera: 

 • Gears 5 Standard Edition – Xbox One / PC
 • Gears of War 4 Standard Edition – Xbox One / PC
 • Gears of War: Ultimate Edition –  Xbox One
 • Gears of War 3 – Xbox 360 (wsteczna kompatybilność na Xbox One)
 • Gears of War 2 – Xbox 360 (wsteczna kompatybilność na Xbox One)
Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Kompletna seria Gears of War (w tym Gears 5) za 224,49 zł w Cdkeys"

   1. To nie kwestia umie, nie umie, a raczej przyzwyczajenia się do pada. Kiedyś ludzie grali w fps na pc bez myszki (na samej klawiaturze). Da się? Da się 🙂

   2. w TPP na padzie gra się o niebo lepiej niż w FPSy. Jak zaczynałem swoją przygodę z konsolami to Gyrosy ograło się z łatwością a nauka gry na padzie to była łatwizna. Nadal uważam że granie w FPSy na padzie to patologia.

 1. Zacna seria, ładnie ulepszone 2 i 3 części na Xbox One X, a na bazowym i s po kłopotach początkowych z wydajnością, obecnie idealnie prawie działają. Ja sobie odświeżam jedynkę, ale wersji ultimate na pc. Dramatycznie (ponoć po jakiejś łacie do Win10, coś jak na początku po wydaniu) tyra ten remaster, acz samą grę miło przypomnieć. 4 jeszcze nieukończona, acz dobrze się grało choć, do mistrzowskiej 2 i bardzo dobrej 3, nieco brakuje.

   1. Nie mówię, że źle, lecz po przeskoku nawet z wadliwie działającej wersji pc, te 30 fpsów jakoś mnie zmuliło, stąd wrażenie toporności, ale fakt jest to stabilne granie, na X też.

 2. Gdybym nie kupił ostatnio na wyprzedaży CDKeys części 4, to pewnie bym się skusił, a tak już nie opłaca mi się brać tego packa, poczekam na promocje poszczególnych części… tym bardziej, że nie mam Xboxa i tylko chciałbym swoje chciećstwo kolekcjonerskie zaspokoić. Mam już tyle gier, że wstyd się przyznać. Kiedyś kupowałem wszystko jak leci i całe wypłaty na gry szły, aż nie zacząłem z tym walczyć.

  1. Gears of War 2 w wersji do pobrania oraz z płytki posiada napisy, w tym w ramach wstecznej kompatybilności na Xbox One. Natomiast część trzecia posiada napisy polskie tylko z płytowej wersji zasysanej po włożeniu dvd do XO. Wersja z dystrybucji wyłącznie w formie pobierania ich nie posiada, stąd z pakietu 2 i 3, tylko druga będzie z polskim tekstem.