Assassin's Creed Valhalla Facebook
  Polecamy

Kolekcja gier Assassin's Creed tanio na konsole Xbox - zestaw AC Valhalla + AC Odyssey + AC Origins za jedyne 192,54 zł! (akt.)

Takich promocji na gry Xbox One / Xbox Series się nie spodziewaliśmy 🙂 Zestaw obejmujący trzy najnowsze odsłony serii Assassin’s Creed za jedyne 192,54 zł, gra Assassin’s Creed Valhalla za 121,59 zł, gra Assassin’s Creed Valhalla wraz z Przepustką Sezonową za 181,31 zł, w brazylijskim regionie Sklepu Microsoftu!

Kupienie tanio Assassin’s Creed Origins oraz Assassin’s Creed Odyssey nie jest niczym nadzwyczajnym, ale zakup w promocji Assassin’s Creed Valhalla, gry która według Ubisoftu cieszy się fenomenalną popularnością… O___o

UWAGA! Język gier Xbox uzależniony jest od języka konsol, nie zaś regionu w którym gry zostały zakupione.

Aktualizacja 2

Bundle ponownie dostępny w promocyjnej cenie. Cena paczki jest jeszcze niższa niż w trakcie poprzedniej promocji!


TL;DR: Kupujecie 50 BRL za 37,69 zł, 100 BRL za 72,39 zł, 200 BRL za 144,79 zł i udajecie się do Brazylii 😉 Niewykorzystane środki zostają przypisane do „wirtualnego portfela” MS Store.

Chcecie wiedzieć więcej, zapraszamy do dalszej części art.

Jak kupić tanio gry Assassin’s Creed na konsole Xbox One oraz Xbox Series

W brazylijskim regionie MS Store płacić można wyłącznie kartami podarunkowymi, dlatego aby zakupić tanio AC Valhalla + AC Odyssey + AC Origins należy:

Krok 1. Kupić karty podarunkowe o łącznej wartości minimum 265,98 BRL (rekomendujemy 2 x 200 BRL), jeśli jesteście zainteresowani paczką Assassin’s Creed® Bundle: Assassin’s Creed® Valhalla, Assassin’s Creed® Odyssey, and Assassin’s Creed® Origins lub o wartości 167,97 BRL (jeden giftcard 200 BRL) w przypadku Assassin’s Creed Valhalla:

  • Giftcardy z Eneba:
    • 50 BRL za €8.94 (39,63 zł) z kodem LOWCYGIER
    • 100 BRL za €17.53 (77,71 zł) z kodem LOWCYGIER

Krok 2. W ustawieniach profilu na Microsoft Store dodać dowolny brazylijski adres znaleziony w Google.

Krok 3. Zakupić grę przez przeglądarkę, klikając w linki z artykułu a następnie, na karcie gry przycisk Comprar i odnośnik Começar! Adicionar uma forma de pagamento.

Aktywacja giftcardu ma miejsce w momencie wybierania metody płatności za grę (Resgatar um cartão-presente).

UWAGA! Niewykorzystane z karty podarunkowej środki zostają przypisane do konta MS Store – mogą zostać użyte przy kolejnych zakupach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.