Assassin's Creed Valhalla Facebook
  Polecamy

Kolekcja gier Assassin's Creed tanio na konsole Xbox - zestaw AC Valhalla + AC Odyssey + AC Origins za jedyne 245,93 zł!

Takiej promocji na gry Xbox się nie spodziewaliśmy… Zestaw obejmujący trzy najnowsze odsłony serii Assassin’s Creed za jedyne 245,93 zł w brazylijskim regionie Sklepu Microsoftu!

Assassin’s Creed® Bundle: Assassin’s Creed® Valhalla, Assassin’s Creed® Odyssey, and Assassin’s Creed® Origins – R$332,4 (~245,93 zł)

Kupienie tanio Assassin’s Creed Origins oraz Assassin’s Creed Odyssey nie jest niczym nadzwyczajnym, ale zakup w promocji Assassin’s Creed Valhalla, gry która według Ubisoftu cieszy się fenomenalną popularnością… O___o

UWAGA! Język gier Xbox uzależniony jest od języka konsol, nie zaś regionu w którym gry zostały zakupione.


TL;DR: Kupujecie 50 BRL, 100 BRL i 200 BRL i udajecie się do Brazylii 😉 Niewykorzystane środki zostają przypisane do „wirtualnego portfela” MS Store.

Chcecie wiedzieć więcej, zapraszamy do dalszej części art.

Jak kupić tanio gry Assassin’s Creed na konsole Xbox One oraz Xbox Series

W brazylijskim regionie MS Store płacić można wyłącznie kartami podarunkowymi, dlatego aby zakupić tanio AC Valhalla + AC Odyssey + AC Origins należy:

Krok 1. Kupić karty podarunkowe o łącznej wartości minimum 332,40 BRL:

  • Giftcardy z Eneba:
    • 50 BRL za €9.37 (41,92 zł) z kodem LOWCYGIER
    • 100 BRL za €17.53 (78,42 zł) z kodem LOWCYGIER
    • 200 BRL za €33.80 (151,21 zł) z kodem LOWCYGIER

Krok 2. W ustawieniach profilu na Microsoft Store dodać dowolny brazylijski adres znaleziony w Google.

Krok 3. Zakupić grę przez przeglądarkę, klikając w linki z artykułu a następnie, na karcie gry przycisk Comprar i odnośnik Começar! Adicionar uma forma de pagamento.

Aktywacja giftcardu ma miejsce w momencie wybierania metody płatności za grę (Resgatar um cartão-presente).

UWAGA! Niewykorzystane z karty podarunkowej środki zostają przypisane do konta MS Store – mogą zostać użyte przy kolejnych zakupach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.