X

«

»

Kolejne obniżki w Simplycdkeys – THIEF za ok. 60 zł

Thief The Bank Heist Edition – £11.99 – Steam
Iron Sky Invasion – £0.99 – Steam

Call of Juarez Gunslinger – £4.99 – Uplay
Civilization IV Complete Edition – £1.99 – Steam
Remember Me – £9.99 – Steam
The Sims 3 Into The Future Limited Edition – £9.99 – Origin
Battlefield 4 + Battlefield 4 Premium Service DLC – £46.99 – Origin
Call of Duty Ghosts – £16.99 – Steam

Simplycdkeys to dział gier cyfrowych sklepu wysyłkowego Simply Games. Klucz zostanie wysłany w ciągu kilku minut na maila kupującego.

 • Rapzes

  hmmm £ to funty? Po ile teraz chodzą?

  • Uniwersalny B-boy

   U góry masz opcję „przelicz na PLN” 🙂

  • Davidvia0

   ok 5,10 przy zamianie w banku ze złotówek na funty

 • Ta gra nie jest warta 60zł, lojalnie uprzedzam.

  • to już zależy dla kogo. 😉 każdy ma swój gust i każdy czego innego oczekuje od gry. ja kupiłem pudełko przedpremierowo za 75zł i ani trochę nie żałuję. gra nie jest idealna, ale ja się przy niej świetnie bawię starając się przechodzić wszystko po cichu, nie powalając nikogo, zgarniając jak najwięcej łupów i zaliczając wszystkie wyzwania poza wątkiem głównym. Miasto naprawdę potrafi wciągnąć i pochłonąć sporo czasu jeśli tylko da się mu szanse i chce się „zwiedzić” jak najwięcej mieszkań. obecnie mam na liczniku ponad 25 godzin (na save’ie, bo sam steam pokazuje nieco więcej, przez powtarzanie niektórych fragmentów), a przede mną jeszcze dwa ostatnie rozdziały + kilka misji pobocznych. co do liniowości misji: niektóre główne misje są liniowe, prowadząc nas przez mniej lub bardziej określony ciąg pomieszczeń, ale większość tych pomieszczeń można przejść na kilka sposobów. są też misje, w których mamy do dyspozycji cały budynek i od nas zależy jak przez niego przejdziemy.
   ciężko polecić tę grę. nie dlatego, że jest zła, a dlatego, że nie każdemu się po prostu spodoba (a już najbardziej osobom oczekującym czwartej części starej serii Thiefa – nie bez powodu nie ma czwórki przy nazwie). ja jestem zadowolony, ale rozumiem i szanuję zdanie tych, którym się nie podoba. 😉

   • Nie jestem weteranem serii choć trochę grałem w poprzednie części. Przeszkadza mi słaba fabuła, beznadziejnie nielogiczne i głupie miasto, loadingi (!) czasami co 15 metrów, monotonne lokacje choć trzeba przyznać są ładne. Absurdy też są – wyważanie okien od wewnątrz, widocznie komuś nie chciało się nawet dwóch animacji oddzielnych zrobić. Misje poboczne nawet ok, grafika nawet ok (ale za wysokie wymagania choć mi poszło na max) ale ogólnie zmuszałem się by tą grę skończyć i już jej na dysku nie ma ma. Ode mnie 6/10 czyli podobnie jak w CD Action.

    • nie mówię, że gra nie ma wad. argumentów dla obydwu stron jest dużo i właśnie między innymi o to mi chodzi, że mi się w nią bardzo dobrze gra pomimo tego, że te wady są i to jest ich sporo.
     ta odsłona Thiefa jest tak naprawdę pierwszą w którą gram, dlatego też oceniam ją bez porównywania do serii, od której przecież odchodzi. już widziałem pełno opinii typu „nie warto brać nawet za 30zł”, ale tak jak mówię – to zależy od oczekiwań i gustu.
     piszę to, bo wiem, że ludzie lubią się sugerować komentarzami, a warto żeby też sobie wyrobili swoje zdanie na dany temat, a nie zakładali, że gra jest beznadziejna, bo tak piszą inni. ma wady, ma zalety i myślę, że najlepiej pisać zarówno o jednych jak i o drugich. 😉

    • Jedyna zaleta tej gry to ciekawe zadania poboczne (zwłaszcza te od cyrkowca), reszta to niestety same wady. Gra nie jest warta nawet tych 30 zł. IMO wraz z Origins najgorsza premiera ostatnich 5 lat.

 • MDA

  Ech, żeby ten BF4+Premium było w dolarach :/