X

«

»

Kolejne obniżki w cdkeys – Dragon Age Inquisition, TrackMania Turbo i inne

cdkeys

Walutę możecie zmienić w prawym górnym rogu ekranu. Podajemy najtańsze kombinacje.

❤ Dragon Age Inquisition PC – 4.74 GBP (24,67 zł) – Origin
❤ Rocket League PC – 8,54 Euro (37,21 zł) – Steam
TrackMania Turbo PC – 13.29 GBP (69,17 zł) – Uplay
Diablo III 3 (PC/Mac) – 10.63 Euro (46,33 zł)
Dark Souls III 3 Season Pass PC – 11.39 GBP (59,29 zł) – Steam

Ceny uwzględniają 5% rabatu za polubienie fanpage sklepu cdkeys.com na Facebooku. Kod działa tylko dla zalogowanych.

 • Adrian108

  Kupiłem w końcu Rocket League, warto. Taniej na razie nie ma a już parę razy przegapiłem to 8,54 Euro.

  • 8,54 Euro chyba jeszcze nie było.

   • Adrian108

    Sprawdzałem w wyszukiwarce i było dokładnie 30 czerwca i 8 lipca, ostatnio 8,92, pewnie jeszcze nie raz będą podobne ceny.

 • Dragon Age nie opłaca się brać bez DLC, wersja GOTY kosztuje ok 60 zł, a jeden dodatek kupiony osobno to chyba z 40 – 50 zł.

  • Szymon Konarski

   A te dodatki rzeczywiście są warte wydawania dodatkowego hajsu?

   • Zstąpienie i Szczęki Hakkona są średnie. Pierwsze to nudne chodzenie po głębokich ścieżkach w celu odkrycia czym są tytani, drugie to chodzenie po otwartych przestrzeniach i poznanie losu pierwszego inkwizytora. DLC mają wyższy poziom niż podstawka (tam jest dość niski), ale poza tym nie zaskakują niczym szczególnym.

    Intruz jest zdecydowanie lepszy, ma fajny wątek polityczny, można poznać losy towarzyszy po wydarzeniach z DA:I, decyduje się o losie Inkwizycji. Do tego jest preludium do kolejnej części DA, to tutaj poznajemy kto naprawdę był tym „złym charakterem” (co ciekawe ma to związek zarówno z DA:O jak i DA:2, nie tyczy się tylko DA:I), z którym będziemy walczyć w DA4.

    Bez przejścia Intruza nie pozna się odpowiedzi na sporo pytań, zarówno z poprzednich części jak i z najnowszej. Gdyby można kupić sam dodatek w cenie ~10zł, to bym to poleciła, ale nie ma takiej możliwości. Dlatego lepiej jest dołożyć te 23 zł i mieć wszystkie DLC, niż kupić podstawkę i dokupować Intruza osobno.

    • Szymon Konarski

     Dzięki za odpowiedź, teraz wszystko jasne. Ale cholera… teraz nie ma promocji na GOTY :/ Mam ostatnio straszną ochotę pograć w DA: I – akurat teraz czas pozwala. No trudno, chyba poczekam…

    • tmk

     intruz to płatne zakończenie gry

    • Miałam takie obawy, ale nie czułam tego podczas grania.

     (Małe spoilery poniżej):

     DA:I kończy się tak jak powinna – w momencie bitwy z pradawnym. O tym jest cała gra. Inkwizycja wygrywa, zło w postaci plagi pokonane, organizacja wypełnia swoją rolę.
     Intruz jest pomostem pomiędzy DA:I a DA:4, tak samo jak Arrival jest mostem między ME2 a ME3. Opowiada historię, która jest odrębna od wcześniejszych wydarzeń.

     Tak samo można by było uznać, że książki które zostaną wydane przed premierą ME: Andromeda są zakończeniem ME3, bo stanowią pomost między jedną a drugą grą. Przy graniu W DA:I nie ma takiego wrażenia jak np z DLC Omega, Lair of the Shadow Broker czy From Ashes, że zawartość jest chamsko wycięta z gry, żeby ją sprzedać jako DLC. Przynajmniej ja mam takie wrażenie 😀

  • Sigti Efistra

   Gdzie można kupić GOTY za 60 pln ? Szukam po podobnej cenie od miesiąca i głucho. Wiem iż była krótko raz w Originie.

   • Ja kupiłam w styczniu na Origin, gdy akurat grę przecenili przez 2 dni. Drugi raz w takiej cenie była na letniej wyprzedaży w dniach 10 – 27 czerwca.

    A teraz najbliższa wyprzedaż z taką ceną będzie pewnie w październiku z okazji Halloween.

 • TheLastJedi

  ludzie łapcie Rocket League póki tanie! gdzie jest serduszko?;)

 • Czy na cdkeys są jakieś systemu sprawdzające wiek itd? np: wyślij zdj dowodu?

  • Z reguły możesz kupić bez u nich bez kontroli, jednakże mi się trafiło po którymś zakupie by wysłać im zdjęcie dowodu bym otrzymał już zapłaconą grę.