Komentarze do "Kolejna promocja na Bioshock Infinite"

 1. Świetna gra, warta każdej ceny, jednak można ją dorwać już za 40zł, a i na forum ktoś sprzedawał kody za 35zł, także…

  1. …także każdy zdecyduje, czy chce kupić z legalnego, pewnego źródła czy też zaryzykuje i kupi grę bez jakiegokolwiek potwierdzenia o jej legalnym nabyciu.

  2. @amigarulez:
   Rzecz w tym że za ~40 zł Bioshock Infinite był dopiero co w jeszcze starszym angielskim sklepie, jakim jest Gamefly, więc cena na GMG jest nieatrakcyjna – prawie dwa razy wyższa.
   Ja akurat bym na Allegro nie kupił z promocji AMD Never Settle, bo mnie jakiś chłystek z PL hurtowni orżnął przy kupnie R7870 na co najmniej 160 zł – tyle dałem za te gry i to na dobrych wyprzedażach (powinien być kupon na kilka gier – miał być dosłany w ciągu max 5 dni, po czym stwierdzili że nie mają już kuponów – pewnie mój poszedł na handel). Ale jeśli to jest kupon z czyjejś własnej karty AMD to dlaczego nie odkupić. Tyle że nie za 35 zł skoro był oficjalnie w sklepie za ~40 zł i to z bonusem w postaci Mafii II – by sprawa była warta zachodu IMHO max cena w tej sytuacji to ~30 zł, ale to tylko moje zdanie. Przed promocją na Gamefly to co innego – gra trzymała cenę.

  3. RoyKeane,

   To dlaczego ekipa ŁG kasuje wszelkie posty o keyshopach oraz o Allegro i ich nie reklamuje? Bo to zakup z niepewnego źródła właśnie. Jak chcesz mieć usuniętą grę z biblioteki lub/oraz ban na konto, to proszę bardzo. Inni nie chcą takich „przygód.” Zależy im na bezpiecznych zakupach. 🙂

  4. @Janek

   Kasuje, bo nie ma z tego korzyści, logiczne. Zauważ, że większość ofert na głównej to reflinki Łowców. I nie gadaj o niepewnych źródłach, Valve nie może usunąć klucza, jedynie zakup giftu kradzioną kartą może do tego doprowadzić. Bana na konto obecnie Valve nie stosuje. Proszę nie pisz więcej takich bzdur, bo potem ludzie to powtarzają, co widać na przykładzie amigi.

  5. LOL! Ale dowalileś teraz. Akurat wszystkie największe keyshopy mają programy partnerskie i w dodatku są one wyjątkowo atrakcyjne. Ba, pare sklepów chce nam dodatkowo płacić za pisanie o ich ofertach (!). Wiec zanim zaczniesz rzucać oskarżenia, radzę zorientować się w realiach. Nie piszemy o keyshopach, bo tak sobie założyliśmy od początku. Dorabianie do tego TAKICH teorii uznaje za wysoce niesprawiedliwe.

  6. Nie dorabiam żadnych teorii, a tym bardziej nikogo nie oskarżam, bo niby o co? Sam jestem użytkownikiem tego portalu i chwalę sobie pracę tutaj wykonujecie. Być może moje wnioski były zbyt daleko idące, ale jednak sporo jest reflinków w ofertach na głównej. Niemniej jednak Janek i kilku innych użytkowników szerzą tutaj dziwną propagandę i z tym proponuję walczyć.

  7. @RoyKeane,

   Powiedz mi jak mam ufać keyshopom, które są zarejestrowane w Hong Kongu, w Panamie, na Cyprze i w jeszcze wielu innych egzotycznych miejscach?

   Jak mam reklamować kupiony u nich produkt?

   Czy rejestrując działalność w takich miejscach może ich ścigać polski UOKiK i polski wymiar sprawiedliwości?

   Odpowiedź na wszystie pytania jest negatywna. Jak chcesz, mogę Ci sforwardować moją korespondencję z Moonqqiem, to dopiero się uśmiejesz. Takiej żenady dawno nie czytałem.

   Co do usuwania gier zakupionych z niepewnego źródła lub/oraz banowania konta, to wiem z pierwszej ręki, że coś takiego może się komuś przydarzyć. Co więcej, nierzadko zdarza się keyshopom sprzedawać już zużyte klucze. Ja kupuję u nich naprawdę w ostateczności, jak w żadnym legalnym sklepie nie mam takiej możliwości bądź cena jest naprawdę zaporowa. Pozdrawiam.

 2. Dorabiasz teorie twierdząc, że coś usuwamy bo nie mamy z tego korzyści. Uwierz, gdybyśmy liczyli tylko na zarobek, to cała strona byłaby jedna wielka reklama keyshopow. Piszemy obiektywnie o najlepszych ofertach w zakresie z góry założonego portfolio (czyli sklepy oficjalnej dystrybucji) Jeżeli jakiś sklep oferuje nam umowę partnerska to oczywiście z niej korzystamy. Nie ma to jednak żadnego wpływu na wybór promocji i treść serwisu.