Klucze na steam z UK - nowy Devil May Cry za 63zł

Popularny brytyjski sklep simplygames.com oferuje w swoim portfolio klucze na steam natychmiastowo wysyłane e-mailem. Do kupienia m.in.:

– DmC Devil May Cry CD KEY Download za 12.99£ (63.27zł)
Counter-Strike Global Offensive – CD KEY Download za 7.99£ (38.91zł)
F1 Race Stars CD KEY Download za 7.99£ (38.91zł)
Hitman Absolution CD KEY Download za 11,99£ (58.40zł)

Więcej promocji >>TUTAJ<<

Nie wymagana jest nawet rejestracja na stronie. Można kupić używając jedynie Paypala.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Klucze na steam z UK – nowy Devil May Cry za 63zł"

  1. @Refty – może nie Region Lock, a brak wersji PL. Ktoś kupi, to się przekona i może powiedzieć innym co i jak 🙂

  2. Uhhh, to mnie zagiąłeś. Faktycznie nie mam takiej pewności. Trzeba by się przekonać jaka jest polityka w kwestaich blokad regionalnych ze strony Capcomu, a oni dopiero debiutują z grami na steam.
   Z drugiej strony giftowałem kilku osobom gry Capcomu z GMG, m.in. DMC4 oraz RE5, które dopiero teraz były zamienione na steamowe i zero problemów z ich strony. Raczej oczekiwałbym, że będzie wszystko ok, ale pewności niestety nie mam…

   1. To nic nie będę ryzykował. Tym bardziej, że to by był prezent dla mojego młodszego brata i wolałbym, żeby była wersja PL. Może jeszcze się pojawi jakaś lepsza propozycja i w wersji pl:) Nie ma co się śpieszyć z drugiej strony 🙂

  1. Ano, wszystkie klucze są region-free i w wersji wielojęzykowej, w tym polskiej. Można łyknąć za 50 złotych klucz na Allegro.