Klucz Origin do The Sims 4 za 18,91 zł w Amazonie US

The Sims 4 [Online Game Code] –  $4.99 (18,91 zł) – Origin

Do zakupu wymagane będzie podanie amerykańskiego adresu wysyłki (najlepiej ze stanu Delaware gdzie nie ma podatku). Adres ustawiacie w tym miejscu:

Dzięki za info McSnake.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Klucz Origin do The Sims 4 za 18,91 zł w Amazonie US"

  1. Na polskim regionie jest pl i rus, więc podejrzewam, że tu pl nie ma tak jak w np. star wars (kupowałem z amazonu nie było)

   1. Zależy czego oczekujecie i czy planujecie Origin Access (Premium daje dostęp do wszystkich dodatków). Tu płacicie jak za tydzień więcej abonamentu (podstawowego), ale z drugiej strony gra się nie wyłączy po miesiącu.
    Owszem, Sims 4 jest wykastrowane z wielu rzeczy (wystarczy poczytać tytuły dodatków), ale z drugiej strony – wiele można dodać w modach, a to, co jest, też wystarcza na całkiem sporo godzin. Sam mam nabite 60 godzin, powtarzalność zajęć jeszcze mi nie przeszkadza. Do tego eksperymenty z WickedWhims to prawie jak nowa gra, zajmowanie się ćpaniem i nierządem pochłania sporo czasu i daje mnóstwo frajdy 😀

    Sam się zastanawiam nad zakupem w tej cenie, bo właśnie mi się abonament skończył, a jeszcze bym popykał.

 1. Kiedyś kupowałem Sims4 z Origina z Meksyku dużo taniej na premierę. Da się kupować z innych regionów? Nie ma z tym problemów?