Klucz GOG do Wiedźmina 3 GOTY za 44,99 zł w Wirtusie

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Klucz GOG do Wiedźmina 3 GOTY za 44,99 zł w Wirtusie"

 1. Wiedźmin sredźmin,
  Na PC to już wszyscy mają i to po kilka wersji.
  Wypuśćcie dzbany promo na PS4, a nie muszę kupować cyfrówkę, kiedy chciałbym pudło.

  1. Tu chyba istotniejsze jest to, że GoG w końcu wyłazi z GoGowej platformy i możliwe, że niebawem będzie go więcej w innych sklepach.

  2. Nie wszyscy. Niestety przegapiłem promocję na steamie bo na gogu dość długo wisiała cena 44,9 zł, jednak steam ma bezproblemowy zwrot a na gogu jedna wielka niewiadoma

  3. Ja nie mam i nie zanosi się na to, aby szybko się to zmieniło 🙂 Dwójkę dali za darmo, może z trójką będzie podobnie 🙂

  4. Jak masz na PC to po co taka złość, że na PS4 jest „drogo”? Ewentualnie byłeś chyba świadomy, że gry na konsole tanieją wolniej (ewentualnie kup używkę od jakiegoś gracza).

 2. Co chwilę widzę promocje na Wiedźmina 3. Mogliby zrobić z tego stałą cenę, a nie bawić się w obniżki. ; )

  1. Obniżka daje lepszy efekt, wiesz, to jest wszytko podparte badaniami nad ludzką psychiką 😉

  1. Świetny klon Assassin’s Creed (na każdym kroku widać i słychać inspirację), jedna z lepszych gier Action Adventure.

    1. Gdzie widzisz ten „żart”? Grając pierwszy raz w Wiedźmina 3 miejscami czułem się dosłownie jak w AC2 czy Brotherhood. RPGa w Wiedźminie 3 nie ma nawet tyle co w Diablo, absurdalna jest klasyfikacja tej gry w do tego gatunku, zwłaszcza w czasach gdy „elementy RPG” (loot, crafting) są nawet w strzelankach.

    2. Mylisz pojęcia. W3 to aRPG. Niemniej rozumiem istotę problemu klasyfikacji, gdy taki Fallout od Bethesdy albo Mass Effect zdobywają nagrody za bycie najlepszymi w kategorii RPG.

     Nawet jeśli nie żart, to i tak śmiesznie wyszło, gdyż teraz AC ściąga z Wieśka, więc hipotetyczne koło zatoczone.

    3. Jeśli WIedźmin 3 to Action RPG, to tak samo trzeba by sklasyfikować i Assassin’s Creedy, przynajmniej od dwójki (w jedynce tych elementów RPG było jeszcze trochę mniej niż w Wiedźminie 3). Assassin’s Creed to jednak seria zaliczana podobnie jak Tomb Raider do kategorii „Action Adventure”, a że we współczesnych częściach obu tych serii są elementy RPG, to już takie czasy, skoro są one nawet w strzelankach.

     I zgadzam się z tym, że dopiero taki wpływ na rozwój postaci (i przez to styl gry) jaki jest w bethesdowych Falloutach, albo Dark Souls usprawiedliwia nazwanie gry „Action RPGiem”.

    4. Tak to my sobie możemy jeszcze po 20 postów napisać. Trzeba byłoby zgodzić się wpierw co do definicji pojęcia RPG. W vs AC. W której grze, jakie części wykonano najlepiej oraz na co nacisk położono? No właśnie. Dlatego Twoja hipoteza nie trzyma się całości.

    5. RPG to akronim, więc ta „definicja” to będzie coś w rodzaju „czy według mnie RPG to role-playing game, czy nie”. Tradycyjnie w RPGu masz tworzenie albo wybór bohatera, aby posiadał cechy przydatne dla planowanego przez gracza stylu gry. Nawet w najprostszych RPGach, czyli H&Sach. W Wiedźminach tej „RPGowatości” jest tyle co w Assassin’s Creed 2, co zresztą mnie nie dziwi skoro w okolicach premiery Wiedźmina 2 jego twórcy wprost nazywali AC2 RPGiem.

 3. Kupiłem w „Inter Marche” „Wiedźmina 3” bez dodatków za 29,99 zł. Małe dlc można dostać po połączeniu gry z „GOGIEM”.

  1. Duże dodatki mają tyle zawartości co niektóre gry łącznie, więc szkoda bez nich kupować, szczególnie że różnica w cenie niewielka.

 4. Wersję na PC kupiłem dawno temu, a nawet jej nie ogram, bo lapek okazał się za słaby i konsola wpadła. Na szczęście kolega skorzystał, więc nie takie zmarnowane pieniądze.