Klucz do Skyrim Legendary Edition za 100zł!

The Elder Scrolls Skyrim – Legendary Edition – £19.99
Call Of Duty Black Ops 2
– £19.99

Guild Wars 2 – £19.99
SimCity – £19.99
Metro Last Light Steam CD Key – £16.99
Grid 2 Steam CD Key
 – £17.99

Sniper Ghost Warrior 2 Limited Edition Steam CD Key – £4.99

Klucze wysyłane natychmiastowo na maila kupującego.

 

Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Klucz do Skyrim Legendary Edition za 100zł!"

 1. Angielska, PC-towa wersja pudełkowa na Ultima.pl jest za niecałe 125 zł. 🙂 Jest bardzo duże prawdopodobiestwo, że po aktywacji klucza, będzie można pobrać polską wersję, jednak w późniejszym terminie.

  1. Coś więcej na ten temat? Cyfrowe wydanie, kupione „na zachodzie” oczywiście polskiego nie posiada (słynne „brak pliku wykonywalnego” po instalacji z wybranym językiem polskim).

  2. cFalcon pisał do supportu Steama w tej sprawie. „Skyrim” zakupiony”z klucza” (także „LE”, również boxowy, ale nie od Cenegi) nie ma na razie polskiego, ale mieć będzie. Steam chce rozwiązać problem jak najszybciej. Pozdrawiam. 🙂

  3. Do steamowych wersje „Skyrima” + DLC były dodawane niedawno polskie wersje językowe. Więc dlaczego miałoby być inaczej w przypadku kluczy kupionych na GMG, Gamersgate, Gamefly, SimplyGames, a także w przypadku pudełek kupionych na Amazonie cz na zavvi?? Zapewne to tylko kwestia czasu i polskie wersje językowe będą dostepne także w egzemplarzach „Skyrima” + DLC zakupionych w wyżej wymienionych miejscach. 🙂

  4. sorry, ale cFalcon jest tylko jednym z milionow uzytkownikow Steam, raczej nie na tyle waznym, aby Steam musial dotrzymywac danego mu slowa. Na Steam dziala prawo masy, dopiero masa zapytan w tej samej sprawie moze spowodowac jakies konkretne ruchy. Warto zatem samemu o to zapytac support Steam.
   Ja z kolei przypomne, ze uklady Bethesdy nie sa takie same jak innych dystrybutorow. Bethesda lubi bawic sie w rozne wylacznosci terytorialne i lokalne monopole. Dlaczego wiec mialoby byc inaczej? Bo…tak?
   Z powyzszego powodu nie wrzucalbym do jednego wora Amazonu i zavvi.

  5. Użyj czasem mózgu buck. To jest ich p. obowiązek umożliwić mi granie po polsku bo taka wersja jest obecnie dostępna. Dla opornych na wiedzę czyli specjalnie dla ciebie: każdy kto posiada wersję english,german,french,italian,spanish, japanese MUSI dostać dostęp do russian,polish,czech i nie ma tutaj nic do gadania ani cenędza ani Bethesda.
   A problem jest tylko taki, że klucze aktywują wersję np. NA, która to wersja tych języków nie posiadała, ale teraz już tak.

  6. Chciałbym abyś miał rację, naprawdę chciałbym. Ale, niestety, to kompletne brednie. Żadnego obowiązku nie ma. Tak samo jak nie ma takiego obowiązku w przypadku polskich sklepów (muve, cdp). Prosta zasada tutaj obowiązuje: nie pasuje ci lengłydż, nie kupujesz. Dlaczego, skoro to „ich p. obowiązek”, to 98% innych gier jest sprzedawanych bez polskiego? Przecież na rynku są dostępne polskie wersje? To się tyczy nie tylko Steama, ale wszystkich innych sklepów, nawet tych stricte polskich. Nie będą chcieli dać? Nie dadzą, i nikt ani nic ich do tego nie zmusi. Ani nikt im nic nie zrobi :/

  7. @cFalcon:
   Daruj sobie te obelgi. Malo mnie obchodzi twoja prywatna korespondencja ze Steam, jak i twoja mania wielkosci.

  8. Ale wy jesteście niepełnosprytni. Nie dziwię się, że łykacie wszelkie bzdury o banach za vpn itp. sprawy.
   Czy nie potraficie tego zrozumieć, że skoro jest polski ( i nie mówię o polskim boxie) to musi on być dostępny dla was jako klientów.
   Według waszej logiki to jak ktoś kupi premierowo grę to patchy juz nie powinien dostać bo patche powinny przysługiwać tylko temu kto kupił grę już po ich wydaniu.
   Teraz jasne?

  9. Więc bądź tak miły i wytłumacz nam, tępym człowiekom, jakiż to obowiązek. Z czego on wynika? Gdzież jest zapisany? Przez kogo nakazany? A może to jakiś powszechny aksjomat? A może Sejm przyjął jakąś nową ustawę nakazującą Steamowi i innym serwisom sprzedawanie polskich wersji? Oświeć nas, bo jak narazie potrafisz tylko obrażać, a żadnych konkretów nie podajesz.

   edit: Widzę, że przemodelowałeś swoją wypowiedź i zamiast „jesteście tępi” napisałeś coś więcej. Niestety, konkretów nadal brak. A idąc twoim tokiem rozumowania, to po kupnie samochodu też mi się należy po jakimś czasie jego nowsza wersja po liftingu albo chociaż bezpłatna przeróbka? Brednie, brednie, brednie. Chcesz mieć wersję PL? Kup sobie polskie pudełko, bo Steam jeśli nie zechcę, to wersji PL ci nie da. Bo zwyczajnie NIE MUSI.

  10. No nie mogę ty naprawdę masz jakieś problemy z logicznym myśleniem.
   Wejdź sobie na Steam na stronę Skyrima i zobacz co tam jest napisane.
   Opis produktu: Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Japoński, Czeski, Polski, Rosyjski.
   Kupując Skyrima obowiązuje cię licencja, a ta jest związana ze Steamem – jednym słowem box nie może różnić się od wersji kupionej bezpośrednio na Steamie.
   Jak będziesz chciał kupić samochód to wal do mnie. Sprzedam ci, tylko weź lawetę bo przecież nie pytałeś czy jest w nim silnik.

  11. Ta informacja nie ma kompletnie żadnego znaczenia. Kompletnie. Znaczenia w sensie „napisali, to teraz mają p. obowiązek mi to dać”. Na upartego możesz co najwyżej refunda wywalczyć i tyle (chociaż i tak wątpię). Może dadzą, może nie dadzą. Na spolszczone Fallouty ludzie już kilka lat czekają…

  12. A co tu mają do rzeczy Fallouty? 1,2 i FT nie posiadają języka polskiego (dosępnego w wersji Steam) więc go nie ma.
   F3 to gra GFWL a nie Steamworks i również polskiego na Steamie nie ma.
   Natomiast NV polski posiada i również masz przy nim informację, że język polski jest dostępny.

   Kubaku4 – nie tyle bombardowć co poinformować UOKiK bo firma Valve narusza polskie prawo, a także zebrać wszystkich posiadaczy wersji angielskiej, którzy nie mają obecnie dostępu do języka polskiego i zrobić pozew zbiorowy.
   Niestety jak sam widzisz – większość podkula ogon i zamiast walczyć (lub chociaż znać swoje prawa konsumenta) to wierzy, że śmieszne regulaminy (które nawet nie spełniają podstawowego wymogu polskiego prawa – czyli nie są po polsku) stanowią prawo.

  13. Skyrim i FNV jadą na tym samym wózku: polskiego nie ma, jeśli grę kupisz poza Polską. I o tym mówię, a nie o starych „nie-bethesdowych” Falloutach. Co z tego, że na stronie widnieje info o wersji PL. http://imgur.com/y9gkg3Y

   Jak mówię, nie mają żadnego obowiązku dawać wersji polskiej. I nie mam tutaj na myśli polskich pudełek, tylko wersje kupowane bezpośrednio na Steamie lub u autoryzowanego resellera.

   Zresztą, tutaj nie ma się co głupio spierać, bo i tak obaj uważamy to za „złe”. Ja o swojego polskiego FNV walczyłem ponad 2 miesiące i gówno zdziałałem. Trzeba poczekać do premiery polskiego pudła S:LE. Własnie przesunęli ją o tydzień – może to ze względu na język właśnie.

  1. Łowcy na podstawie ankiety wprowadzili politykę ignorowania takich nieoficjalnych serwisów. Stąd też zdziwiło mnie linkowanie do awin1 w tym poście.

   Ja sobie poczekam, aż Skyrim będzie -50% na letniej albo -75% na zimowej:)

  2. Simplycdkeys to sekcja digital sklepu simplygames – popularnego sklepu wysylkowego w uk. Tak samo jak ultima i gram maja swoje działy digital, tak samo mają go simply games/ shopto/ game. Nie jest to więc jakiś przypadkowy sklep z kluczami. 🙂

 2. Rozumiem że klucz do Guild Wars 2 będzię działał normalnie, nie ma żednej blokady regionalnej itp.?

 3. Mam Skyrima LE zakupionego przez steam (24.99F). Jest tam jezyk polski ale i tak nie działa. Gra z wybranym jezykiem polskim wywala blad na starcie, pomaga zmiana języka na angielski. Nie wiadomo kiedy to będzie naprawione.