Kingdoms of Amalur: Reckoning z dodatkami za 10 dolarów
Kingdoms of Amalur Complete Bundle – $9.99
Zawiera:
Kingdoms of Amalur: Reckoning
Kingdoms of Amalur: Reckoning – The Teeth of Naros DLC Pack
Kingdoms of Amalur Reckoning DLC: The Legend of Dead Kel
Przypominamy o kodzie gooncave (jednorazowa obniżka o 15%). Informacje o tym jak kupować z Amazon.com znajdziecie w naszym poradniku.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych
kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.
Eh ten ORIGIN… Nigdy nie doczekam się wersji STEAM na przecenie :/
Platform: Windows Vista / XP | DRM: Origin
Co wy z tym originem rozumiem trzeba ściągnąć programik itd. ale funkcjonalności ma takie jak steam ba nawet można streamować na twitcha przez origina.
Tylko powiedz po co. PO CO mi dwa konta na dwóch różnych platformach… Wolę jedno konto na STEAM gdzie mogę mieć wszystkie gry, które sobie kupie. Specjalnie dla Amalura nie stworzę konta Origin. Że niby BF3 na Originie jest? Nie dziękuję, wolę CS. EA stworzyło swoją platformę, na której głównie znajdują się jej produkcje… Że niby UBI ma swojego Uplay? Spoko i tak można ich gry kupic na platformę STEAM i dość często na STEAmie są przeceny gier z tej stajni.
Co do gier Ubisoftu, to jak odpalisz je przez Steama to odpali się Uplay, na którym i tak będziesz musiał utworzyć konto.
Co wciąż nie zmienia faktu, że mogę mieć grę na STEAM i kiedy się wyprowadzę/kupię nowy komputer, to nadal tą grę będę miał na koncie STEAM, a że inne konto jeszcze muszę mieć.. no cóż to dzięki piratom ;]
To w czym ci przeszkadza Origin? To takie samo konto jak Uplay
Co do steam ta a jak zapomnisz hasła na Uplay,Orgin lub GFWL to już sobie przez steam nie pograsz niewazne czy masz to na steam czy nie.
generalnie sam jak kolega nie chce korzystać z innych nicz steam programów dla wygody poprostu wole miec gry w jednym miejscu co do uplay to mam wyjebane na te ich ciagle podlaczenie do neta czasami mnie szlak trafa jak neta Ci zerwie w cos sie nie zapisze itd…A piraci maja najlepiej bo im wszytko co trzeba ofline chodzi i maja gdzieś te głupie DRM. Bylo nawet raz w Battlefieldzie 3 ze przez znaczek „TM” po update pacthu ludzie pograc nie mogli a piraci jak najbardziej.
Steam jako biblioteka teraz jest obecnie najlepzy bo jest Big Picture podpinasz kompa do telewizora i grasz jak na konsoli, fora workshop-y mody, nie mówie ze jest idealny ale to najlepszy klient obecnie.
Potem Uplay całkiem fajnie wyglada i dostajesz nagrody za granie w gre pierolki co prawda ale zawsze coś.
Steam i te karty to nie to samo bo kart zawsze brakuje a tam jak przejdzie sie gre to dotajesz tapetke jakies takie pierdółki zawsze coś za free :). Orgin i GFWL za funkcjonalnosc ogolna to pozostawie bez komentarzy.
kurde no chyba sie skuszę w końcu bo na steamie nic z cenami nie robią a gierka na wypasie.
na orginie było taniej jeszcze wczoraj
Na originie nie jest taniej, bo tutaj masz dodatki. A jeśli wykorzystasz ten kod na 15%, to już na pewno nie jest 😉
Ale taniej było na cdp.pl. Pewnie jeszcze będzie nie raz.
Działa komuś kod gooncave na Amalura? Ja mam „This code is not valid. „
Pewnie już go wcześniej użyłeś
Mi dzisiaj kod nie działał (na innej grze) i nie uzywałem go wczesniej
co to za gra jest? jakiś darksiders od ea?
Nie. W KoA o wiele więcej RPG niż w Darksiferach.
Najkrócej mówiąc to taki „konsolowy” RPG. Całkiem niezły.
Niestety EA przy okazji jego produkcji wpakowała weń i w zwiazanego z nim MMORPG kupę kasy. Ponieważ KoA nie sprzedało się aż tak rewelacyjnie jak zakładano studio upadło (o czym było dość głośno) no i kontynuacji raczej się nie doczekamy. A szkoda.
Wieeelka mapa, dużo misjo pobocznych, szerokie możliwości ekwipunku. Model gry slahero-owaty, ale uboższy niż w Darksiders. Ciekawie rozwiązane możliwości rozwoju postaci. Podsumowując – gra fajna. Wczoraj przekroczyłem 45h gry, a do końca i znudzenia jeszcze daleko.