Nową grą na IndieGameStand jest King Arthur’s Gold:

– wersja DRM-free (Windows, MacOS, Linux) – min. 0.25$ (ok. 0.82 zł)

klucz do Desury –  min. 1$ (ok. 3.28 zł)

Promocja obowiązuje przez 4 dni, do piątku włącznie.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "King Arthur’s Gold – zapłać, ile chcesz"

  1. W polskim bundlu brakuje mi zapewnienia „jeśli gra pojawi się na jakimś serwisie-otrzymamy je za uprzednio dokonaną wpłatę na poziomie” co jest smutne.

  2. Jeżeli chodzi o polski Bundle to z grą otrzymamy klucz do Multiplayer (GOLD) na stronę producenta i z niej również będziemy mogli pobrać grę.

 1. Bardzo kiepsko rozegrane marketingowo. Bardzo kiepsko.
  Przynajmniej mój portfel jest zadowolony

 2. To ja dodam, dla niezdecydowanych, że na devlogu gry podali informację, że KAG na Steamie będzie w ciągu ośmiu miesięcy. Informacja jest z marca, więc za 4 miesiące max, kluczyki steamowe powinny być.
  http://devlog.kag2d.com/post/45590294845/its-official-kags-coming-to-steam

  Natomiast fakt, sprzedawanie za minimum dolara (z kluczami) gry, która zaraz po zakończeniu tej akcji będzie w bundlu jako BTA to nóż w plecy dla tego bundla. Niestety.

  1. @BioBuster – skąd masz tę informację o tym, że to właśnie KAG będzie w BTA? Ja póki co znalazłem tylko informację o „modelu” (4 gry za dolara, piąta przy BTA), ale o samym rozkładzie tytułów (chyba) jeszcze nigdzie nic nie było.

  1. Otrzymacie klucze do wszystkich platform na jakich gra jest dostępna – KAG jest na Desurze + jak będzie na Steam to również dostaniecie STEAM. A to czy jest BTA nie zostało jeszcze powiedziane przez nas 😉

  2. Ta informacje o kluczach powinniście przy kazdej okazji powtarzać! To naprawdę dla wielu osób rozwiązuje dylemat kupić czy nie kupić.

  3. I ogólnie nie zaszkodziło by być trochę bardziej frontem do klienta.
   O klucze na twitterze pytałem Was parę dni temu – zero odpowiedzi.

  4. Jeżeli chodzi o twitter to nic nie zauważyłem, najlepiej możesz kontaktować się z nami bezpośrednio na FB oraz pod adresem Adres email został ukryty przed robotami spamującymi. Włącz JavaScript aby go zobaczyć. 😉 W momencie wysyłania prasówki wszystko będzie napisane 😉

 3. Full konto do KAGa zakupiłem jakieś 1,5 roku temu za 30zł. Grałem masakrycznie w to. Przestałem ponieważ główny dev miał w dupie to, że gra jest zbugowana w co drugiej linijce kodu :-/ Po prostu na „wyższym poziomie gry” nie dało się grać – szczególnie bugi doskwierały podczas podczas meczów klanowych.
  Jak jest teraz nie wiem – nie gram od roku w to już. Jednak jak wyjdzie kluczyk steama to nie omieszkam sobie podpiąć.