X

«

»

Kilka ciekawych promocji z Indie Gala Store (2.07)

gala-store

Do każdego zamówienia dodawana jest gra niespodzianka (scratch card), a płacąc powyżej $4 otrzymacie dodatkowo grę Between Me and the Night.

 Punch Club – $2.49 – Steam
Dex – $4.99
The Book of Unwritten Tales Collection
– $6.99 – Steam

The Book of Unwritten Tales 2 Almanac Edition – $5.24 – Steam
The Book of Unwritten Tales 2 – $4.49 – Steam
Ryse: Son of Rome – $4.99 – Steam
Risen 3 – Titan Lords – $4.99 – Steam
SpellForce Complete – $5.99 – Steam
Saints Row: Gat out of Hell – $3.74 – Steam

Więcej ofert znajdziecie w tym miejscu.

 • Punch Club znowu za 1/3 ceny i dev znowu bedzie plakac, ze po promocji sprzedaja klucze taniej 😀

  • Gryzłold

   Z pewnością developer który sam prowadził sklep i refundy z kradzionych kart spowodowały że go zlikwidował łże, a janusze z g2a mówią prawdę i nie są lombardem dla wszelkiej lewizny, a legalnym sklepem (i tylko przypadkiem do każdego zakupu sugerują dokupienie abonamentu ubezpieczeniowego, bo jak wiadomo we wszystkich legalnych sklepach jest to potrzebne – nigdy nie wiadomo kiedy gra zniknie z konta). A poważnie mówiąc, chyba czują że się pętla zaciska, skoro podobno przestali wypłacać kasę na niezweryfikowane paypale.

   • Niech się w takim razie sądzą, a konsumenci niech kupują tam gdzie im wygodniej. Nie wiem czemu niektórzy tak się śpieszą z ferowaniem wyroków jeśli nie widzieli na oczy żadnych materiałów dowodowych. Stwierdzenie legalności/nielegalności jakiegoś interesu nie jest zadaniem internautów. Chcecie to piszcie do prokuratury.

    • Gryzłold

     Tego że na g2a sprzedaje się kradziony towar nikomu nie trzeba udowadniać, sami to przyznali przy okazji „afery” ze „znikającymi” Watch_Dogami, Unity i Far Cry 4

    • Z kim mają się sądzić? Z noname ze wschodu? G2A umywa ręce bo to tylko portal aukcyjny, a tobie zostaje szukanie kogoś kto pewnie nawet nie istnieje.

    • A skąd ja mam wiedzieć z kim mają się sądzić. To oni twierdzą, że ich okradziono, więc niech zgłaszają to do organów ścigania i niech się tym zajmą profesjonaliści.

 • LeL, Dungeon Lords Steam Edition niedawno premiera a już za -75% $3,74 ahahahahahahah
  która to już wersja gry, czwarta? No ale czego się spodziewać po top5 najgorszych RPGów wszechczasów….

 • Gryzłold

  Zatem przeczytaj jeszcze raz co napisałem – „na g2a sprzedaje się kradziony towar”, a nie że g2a coś sprzedaje. Coś się nie zgadza?