Promocja na Kena Bridge of Spirit

Promocja na Kena: Bridge of Spirits pojawiła się w PlayStation Store. Abonenci usługi PlayStation Plus mogą zakupić grę już za 92,22 zł dzięki giftcardowi 100 PLN, dla pozostałych użytkowników Kena kosztuje 110,12 zł.

Aby uzyskać powyższe ceny należy skorzystać z karty podarunkowej 100 PLN za €18.28 (84,82 zł) z kodem ugdcGGD w Eneba. Rabat zmienia się co osiem godzin, jeśli poday kod nie działa, aktualny znajdziecie na GG.Deals.

W rozwinięciu wpisu umieściliśmy poradnik jak kupić Kena: Bridge of Spirits tanio przy użyciu giftcarda.

Kena: Bridge of Spirits tanio w PlayStation Store

Krok 1. Dokonaj zakupu karty podarunkowej 100 PLN w Eneba:

  • 100 PLN za €18.28 (84,82 zł) z kodem ugdcGGD

Kod zniżkowy zmienia się co osiem godzin, jeśli rabat nie zadziała, aktualny znajdziecie na stronie GG.Deals.

Krok 2. Dodaj kartę podarunkową do swojego konta PlayStation Store. Po zalogowaniu w przeglądarce internetowej kliknij w avatar konta, po czym Wykorzystaj kod.

Konto użytkownika PlayStation Store

Krok 3. Kup Kena: Bridge of Spirits PS4 / PS5 w PlayStation Store wykorzystując doładowane saldo konta i dopłacając brakującą kwotę inną metodą płatności bezpośrednio w koszyku PS Store (7,40 zł w promocji dla Plusowiczów, lub 25,30 na koncie bez PS Plus). Łączna cena za grę wyniesie 92,22 zł lub 110,12 zł.


Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.