Promocje na PlayStation Store
  Polecamy

Już w tym tygodniu Black Friday w PlayStation Store. Zaoszczędź na zakupach dzięki doładowaniom PSN - giftcard o wartości 100 PLN za 84,41 zł

Według kilku źródeł na jakie można natrafić w Internecie, 19.11.2021 r. rozpoczyna się Black Friday w PlayStation Store, dlatego radzimy zawczasu przygotować się do wyprzedaży i zakupić tanio doładowania PSN w sklepie Eneba:

Cena z kodem zniżkowym NOV16

* Podane ceny uwzględniają prowizję za płatność przez Przelewy24.

Łowcy, jeśli nie chcecie czekać do piątku na nowe promocje, zawsze możecie wykorzystać kupione doładowania na zakup gier z ostatniej wyprzedaży w PlayStation Store.

UWAGA! Kod rabatowy pozostanie aktywny tylko do jutra (17 listopada), do godziny 10:00. Jeśli kod zniżkowy nie zadziała, w rozwinięciu wpisu znajdziecie instrukcję jego użycia.

Jak korzystać z kodu tylko dla Łowców Gier podczas zakupów w Eneba

  1. Kod rabatowy do sklepu Eneba połączony jest z odnośnikami z Lowcygier.pl. Należy wejść w dowolny link z artykułu, aby kod zadziałał.
  2. Kod NOV16 można użyć tylko raz.
  3. Kod aktywować można wyłącznie na terenie Polski.
  4. Jeśli spełniasz powyższe kryteria, a mimo wszystko kod rabatowy nie działa, spróbuj wyczyścić ciasteczka Eneba i przejść ponownie do sklepu przez nasz odnośnik. Alternatywnie, skorzystajcie z linku w trybie incognito.

Kod zniżkowy NOV16 należy wprowadzić w koszyku, w podsumowaniu zamówienia.


Łowcy, jakie gry według was zostaną przecenione z okazji Black Friday 2021 w PlayStation Store?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.