Już jutro premiera Total War Saga: Thrones of Britannia - mały przegląd ofert

Wersja cyfrowa

 • Voidu – 105,96 zł z kodem TOBVOIDU
 • 2Game – £21.80 (106,02 zł) z kodem LOVE2GAME
 • GAMIVO – 110,73 zł + prowizje za płatność
 • Muve – 116,90 + 5% zwrotu na kolejne zamówienia

Limitowana wersja pudełkowa

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Już jutro premiera Total War Saga: Thrones of Britannia – mały przegląd ofert"

 1. na muve jest cyferka za 116zł klucze wysyłają od razu. Ja już robię preload 😉

  1. imho edycja pudełkowa ze steelboxem jest tańsza od cyfrówki, absurd

   1. Nie to ceny cyfrowych wersji są absurdalnie wysokie, szczególnie że nie możesz ich odsprzedać, nie dostajesz nic poza kodem, pudełka, płyt, poradnika.

   2. Bo edycja box to polskie wydanie, przechodzące przez polskiego wydawcę, który ma możliwość lekko zbić cenę. Z kolei klucze (zazwyczaj) pochodzą z globalnego źródła (polscy wydawcy z rzadka odpowiadają za cyfrową dystrybucję), przez co ceny również są globalne. Powiedziałbym, że to nie świat ma drogo, a że my mamy relatywnie tanio. [TD]

 2. @Remike W kategorii newsa jest błąd brakuje „promocje pudełkowe”, jest tylko, że cyfrowe a w newsie są też wersje pudełkowe.

 3. oglądał ktoś gameplaye i jest mi w stanie powiedzieć czy jakoś wzbogacili dyplomację? albo chociaż czy przewrócili handel regionami/technologiami ?

 4. Ta gra to bardziej dodatek niż pełnoprawny tytuł, a cena jak za normalną grę.

  1. Obecnie premierowe gry AAA kosztują zazwyczaj w przedziale 180-220 zł. Tu cena jest prawie o połowę niższa – niespełna 120 zł. [TD]