X

«

»

Jesienna wyprzedaż na GOGu – dzień jedenasty

gogcom-logo-white

Legacy of Kain Saga – 4.76€ (zestaw zawiera: Legacy of Kain: Soul Reaver, Legacy of Kain: Soul Reaver 2, Legacy of Kain: Defiance, Legacy of Kain: Blood Omen)

Eschalon Saga – 4.97€ (zestaw zawiera: Eschalon: Book I, Eschalon: Book II, Eschalon: Book III)

Oferta ważna do jutra do godziny 15:00. Aktualne oferty błyskawiczne możecie zobaczyć na stronie głównej gog.com. Pełną listę obniżek stałych (ważnych do końca wyprzedaży) znajdziecie pod tym linkiem.

 • Uważajcie co piszecie, przez brak dwójki przy ‚Blood Omen’ prawie zawału dostałem ;>

  • Ja tak samo.

   • A kiedyś pogardziłem wersją pudełkową za 5 pln w realu…

    • Nawet gdybyś nie chciał w to grać, to podejrzewam, że po latach ubiłbyś niezły interes, sprzedając ją dalej 🙂 Wersja PC chyba już jest kompletnie nie do kupienia, a wersja na PSX startuje od stówki na eBayu.

     I czy wiecie, że Blood Omen 2 – choć Crystalsi się zapierają, że tak nie było – początkowo wcale nie był grą z uniwersum LoK? No i fabuła była na tyle… odważna (science-fiction i Kain?), że ostatecznie uznano ją za niekanoniczną dla serii, tłumacząc to jedną z możliwych ewentualności zabaw z czasem 🙂

  • Ciekaw jestem, czy się jeszcze kiedyś doczekamy BO1 w cyfrowej dystrybucji. No i nie powiem – akurat w przypadku tej gry nie pogardziłbym solidnym remake’iem (gameplay oryginału nie jest najlepszy, mówiąc oględnie), chociaż szanse są rzecz jasna zerowe: Crystal Dynamics już od dekady zajęci są zabawianiem się z Larą, a Amy Hennig również od dawna dryfuje po zupełnie innych wodach.

 • Carmageddon 2 zakupiony ^^