«

»

Injustice 2 Ultimate Edition za 35,90 zł w cdkeys

Injustice 2 Ultimate Edition PC – £7.59 (35,90 zł) – Steam

Aby uzyskać powyższą cenę:

 • Zmieńcie walutę na GBP w prawym dolnym rogu ekranu
 • Wykorzystajcie kod na 5% rabatu za polubienie fanpage’a cdkeys na Facebooku. Kod działa tylko dla zalogowanych na stronie sklepu.
 • oplaca się?

  • Limpopo

   Najniższa historycznie cena i prawie najbardziej kompletna wersja (Legendary jest dużo droższe) więc jak najbardziej

   • Legendary ma jeszcze więcej postaci?

    • Jeśli się nie mylę w Legendary jest Darkseid którego nie ma w Ultimate (oryginalnie był dodawany jako bonus przed premierą). Reszta postaci z DLC jest w obu wersjach.

    • Długo odkładałem kupno tej gry, ale mam ochotę w końcu zagrać w jakaś nową bijatykę, więc zakupiłem. Po zakupie wersji Ultimate na steam brakuje mi 2 dlc: Postaci Brainiac oraz DLC o nazwie Infinite Transforms, które pozwala za darmo przekształcać sprzęt, cokolwiek to znaczy.

     DLC z postacią Darkseid jest w Ultimate, bo mam odblokowane..

     Tak napisałem, żeby poinformować, jesli ktoś chciałby wiedzieć co dostanie.

    • O, czyli jednak się myliłem – dzięki za info! Co do Brainiaca to wg opisu na Steamie „Play as Brainiac before earning him in-game through completing story mode.” czyli jest to tylko wcześniejsze odblokowanie postaci bo i tak można go zdobyć po prostu przechodząc story mode.

    • Wygooglowałem i faktycznie, Brainiac odblokowuje się po przejściu fabuły, więc chyba tylko tego DLC Infinite Transforms nie ma w Ultimate Edition.

    • DLC z przekształcaniem polega na tym, że do „wzmacniania” przedmiotów nie musisz mieć żetonów, które zdobywa się podczas misji lub za sprzedaż ekwipunku. Przedmioty nie mają znaczenia w trybie rankingowym, ale zmieniają wygląd postaci (np. klon Sub-Zero może być bałwankiem lub pingwinem) oraz wiele parametrów (obrażenia, punkty życia, napełnianie wskaźnika, losowy unik, bardzo dużo innych rzeczy) w trybie dla pojedynczego gracza no i w grach casualowych (zwykłe versus i king of the hill). Nie mam tego DLC, bo grając regularnie mam z 500 nieodpakowanych skrzynek (nie potrzebne mi już nowe przedmioty, skrzynki otwieram tylko, gdy jest mi potrzebna waluta w grze, którą używa się np. do podejmowania walk z bossami w Multiwersum, a te walki warto grać, bo po pierwsze są różnorodne i fajne, a po drugie czasem można odblokować nowy kostium, zamiast marnować na niego kryształy, z kolei za kryształy można dokupić dodatkowe skórki dla postaci, których bazowo nie ma w żądnej wersji). Darmowe przekształcanie sprzętu jest sensowne chyba tylko dla tych graczy, którzy chcą mieć jak najszybciej endgejmowy sprzęt każdą postacią.

    • Dzięki za info, czyli dla mnie osobiście całkowicie niepotrzebne DLC, więc w sumie ta wersja gry ma wszystko co chciałem mieć.

    • Polecam zainteresować się jedynie dodatkowymi skórkami postaci (nie strojami, ale skórki są w tym samym miejscu interfejsu) – mają inne, dubbingowane, kwestie dialogowe (np. Vixen jako alternatywna wersja Cheetah lub Bruce Wayne w jednym z dwóch garniturów zamiast w strojach Batmana). Jeśli komuś się jakaś postać podoba, to to jest wg mnie najciekawsza „dodatkowa” zawartość gry – oczywiście nie zachęcam do tego, by marnować na to realną gotówkę, bo za postępy z gry powinno się trochę kryształów zdobyć (o ile dobrze pamiętam, to np. za wyczyszczenie wszystkich samouczków się dostaje te złote kryształy, czasami też wpadają za okolicznościowe eventy, ostatnio chyba na Wielkanoc coś rzucali).

    • Mam problem z kupnem gry ponieważ żadna z opcji płatności nie chce działać, pomoże ktoś ogarnąć zanim promocja się skończy?

 • A co z niesławnym Red Shell? Czy to rzeczywiście takie straszne jak to malują tu i ówdzie w sieci?