humble weeklyTym razem w  Humble Weekly Sale możemy nabyć:

minimum $1
– Rochard
– 
Hard Times DLC

Gra w formie klucza steam + DRM-free. W zestawie otrzymamy również soundtrack i artbook.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Humble Weekly Sale – Rochard + DLC"

 1. Uff przerwa, posiadam jak spora ilość osób, a DLC zakupi się pewnie z czasem taniej.

 2. Ja nawet podstawki Rochard’a nie przeszedłem bo, po jakimś czasie stawała się jednak nudna i monotonna, a tu jeszcze dlc miałbym kupować? 🙂

  Wprawdzie przez jakiś czas gra wydawała się ciekawa, ale po jakimś czasie to odczucie ustępuje. Skończyłem grać po ok. 3 godzinach (oczywiście nie bez przerw). Nie pomaga humor w grze, bo najwięcej jest go w sumie na początku. Później jest go coraz mniej. Fabuła też nie jest zbyt porywająca.

  Dobrze, że przynajmniej są polskie napisy, to przynajmniej tyle co grałem, to rozumiałem dobrze co mówią. 🙂

  PS Żeby nie było, że nie lubię platformówek, to np. przeszedłem Super Meat Boya [wszystkie zwykłe etapy, trochę tych trudniejszych ciemnych i wszystkie „te po zakończeniu, żeby nie spoilerować” :)], Braid (no, to trochę inny typ gry) i mi się bardzo podobały.

  1. Ja któregoś bundla kupiłem głównie dla Rocharda i się rozczarowałem, ta gra naprawdę nie mogłaby być nudniejsza. Nie polecam.

  2. A ja polecam, fakt, że robi się trochę wtórna, ale mnie bawiła do samego końca ;).

 3. Gra jest prześwietna. Nie słuchajcie malkontentów. Nie jest trudna, ale nie jest też długa więc uważam, że dobrze to jest zbalansowane i po prostu fajnie się gra. Do tego super muzyka i klimat a głos głównego bohatera to sam Jon St. John (Duke Nukem).

 4. Jakby ktoś chciał sprzedać kluczyk do dlc za powiedzmy 1pln to jestem chętny – prv.