Promocja na Heroes of Might & Magic 3 HD Edition

Heroes of Might & Magic III HD Edition za 16,11 zł (możliwe 14,52 zł) w Humble Store

-75% – Heroes of Might & Magic III HD Edition – 3,74 € (16,11 zł) lub 3,37 € (14,52 zł) dla subskrybentów Monthly

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Heroes of Might & Magic III HD Edition za 16,11 zł (możliwe 14,52 zł) w Humble Store"

  1. Amatorski mod hd od rusków lepszy. Ponadto nie ma tutaj dodatków.

   1. Który konkretnie mod? Możesz rozwinąć? Grałem w tą gierkę lata świetlne temu, teraz nawet nie wiem za co bym się miał zabrać żeby dokopać się do jakiejś słusznej wersji

    1. Spytaj wujaszka google’a o „Heroes III HD mod” i powinieneś to znaleźć.

     To chyba od tych samych ludzi, którzy dłubią przy fanowskim dodatku „Horn of the Abyss”

    2. Ale lata świetlne to jednostka odległości a nie czasu… ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    3. Ale skąd ten wniosek że mówiłem o czasie? Podróżowało się potem trochę po galaktyce… ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    4. Jeżeli masz ochotę na heroes z modami to najlepiej zajrzyj na jedną z 2 polskich stronek Kwasową Grotę, lub Jaskinie Behemota tam znajdziesz wszystkie informacje, najnowsze wersje i spolszczenia do różnych modów, a w razie problemów jest aktywne forum 🙂

   2. A w czym jest lepszy? HD edition oferuje grafikę w wyższej rozdzielczości, podczas gdy HD mod oferuje tylko grę odpaloną w wyższej rozdzielczości.

    1. Już nie mówiąc o multiplayerze, który na zmodowanej wersji chodzi jak marzenie. Tutaj występuje pełno błędów, gra wysypuje się do pulpitu itd. Trzymać się z daleka.

   3. Nie jest lepszy. Oczywiście całościowo Complete Edition + HD mod > remaster od Ubi ale jeżeli chodzi o grafikę mod nie ma startu do remastera i naprawdę trzeba być ślepym aby twierdzić inaczej. HD mod jedynie zwiększa rozdzielczość, przez co wszystko jest mikroskopijnie małe. W remasterze autentycznie poprawiono każdą grafikę. Tym bardziej boli, że nie ma tego kodu źródłowego dodatków :/

    1. Zobacz HD mod, w ustawieniach rozdziałkę zmień na 1066×600.

     Nie będzie już mikroskopijnie.

    2. Gram na HD modzie w 1180×664 na monitorze 27″ i jest ok pod względem rozmiaru ale nie zmienia to faktu, że grafika w wersji HD jest bardziej wygładzona przy zbliżonej wielkości interfejsu. O tym odnalezieniu kodu nie wiedziałem. Szkoda, że Ubisoft nic z tym nie robi bo wydanie wersji Complete HD miałoby moim zdaniem potencjał i chętnie bym ją kupił.

    3. Były pracownik NWC znalazł kod źródłowy dodatków i przekazał je Ubisoftowi.

     Było to w październiku 2017 roku…

  2. a niby czemu ? przecież i tak nikt już nie gra w gry a wszystkim nam chodzi tylko o sam fakt posiadania w bibliotece

  3. Średnio 1-2 razy w roku wracam do H3 i pogrywam z modami, a tutaj waniliowa wersja. Początkowo byłem negatywnie nastawiony, ale gdy odpaliłem gra stała się ciekawym doświadczeniem, Nostalgią przypominającą mi młode lata jak H3 pierwszy raz wpadło mi w łapki. Ja ze swojej strony polecam jako ciekawostkę, sam bawiłem się świetnie przez 43h (tyle zajęło mi przejście na maxa).

 1. Revolut jest na liscie odrzucanych transakcji na Humble Store? Bo mi odrzuca karte, co najlepsze robilem tam sporo zakupów właśnie Revolut.

  1. Akurat chyba nie jest do końca ich wina, kiedy Ubisoft kupował New World Computing i poprosili o wszystkie ich archiwa to był tam tylko kod źródłowy samej podstawki i dlatego HD edition wygląda jak wygląda. Takie jest przynajmniej oficjalne stanowisko Ubisoftu, ale też prawdą jest, że mody do „starej” wersji robią można powiedzieć czasami dużo lepszą robotę od HD.

   1. Ja tam bym Ubisoftowi nie wierzył xD inna sprawa, że wydawane już przez nich gry ze świata „Might & Magic” wybitne nie były.

    1. Gdyby się chcieli prawdziwie dorobić na tej grze, to już by dawno wydali dodatki – ta gra ma już 4 lata. Po takim czasie stwierdzenie o braku kodu źródłowego dodatków wydaje się słuszne.

    2. Były pracownik NWC znalazł kod źródłowy dodatków i przekazał je Ubisoftowi.

     Ale było to w październiku 2017 roku, więc…

    3. Włacha, jakby chcieli to metodą inżynierii wstecznej, by doszli co i jak z dodatkami, ale że za dużo czasu by się według nich z tym zeszło, to zaniechali huncwoty.

 2. Nareszcie ktoś coś konkretnego napisał, a nie tylko powtarzanie jak mantrę „nie kupować…syf” za 16 zeta z samej ciekawości można kupić.

  1. Jeśli nie przeszkadza ci brak wielu usprawnień w tym w kwestii grupowania i dzielenia armii skrótami klawiszowymi oraz innych przyśpieszaczy które były w Modyfikacjach do H3: SoD. Wątpie żeby ładniejszy wygląd wynagradzał toporność gołych herosów.

 3. Ja jeszcze tylko dodam, że podstawowe Heroes 3 ma kompletnie inny balans i usunięte są np. zasadzki przy zdobywaniu artefaktów. Personalnie nie lubię grać w kampanię z podstawki na Complete Edition. Ciągle mam wrażenie, że to nie jest właściwy sposób na rozgrywanie tych misji, bo zostały stworzone pod inne właściwości i statystyki jednostek, czarów, miast itd. itp., więc wersję HD uważam za najlepszą do rozegrania kampanii z RoE.

  1. Mod nie poprawia grafiki a tylko wyświetla ją w większej rozdzielczości. W remasterze wszystkie elementy zostały przerysowane i wygładzone. W dalszym ciągu nie czyni to wersji HD lepszą grą ale bezsprzecznie jest ładniejsza.

 4. Zobacz HD mod z ustawieniami rozdziałki na 1066×600.

  Nie będzie już mikroskopijnie.

 5. H3 Complete + HD Mod + Horn of the Abyss

  albo

  H3 Complete + HD Mod + ERA II + pluginy

  Tylko te dwie opcje.