X

«

»

Halo: Master Chief Collection – Przegląd ofert przedpremierowych

halo-master-chief-collectionJuż niedługo prawdziwe święto dla fanów konsol Microsoftu. Za tydzień na polskim rynku zadebiutuje Halo: Master Chief Collection, zawierające cztery gry z serii – Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 3 oraz Halo 4, wszystkie w odświeżonej wersji. Taki pakiecik, jak łatwo wykalkulować, zapewni dziesiątki godzin zabawy w trybie kampanii, a także mnóstwo rozrywki w trybie multiplayer – do dyspozycji graczy oddano ponad 100 map. Wszystko za cenę jednej gry konsolowej.

Premiera Halo: Master Chief Collection już 12 listopada, a tym czasem mamy dla Was kolejny przegląd, tym razem nieco krótszy niż zwykle.

 

Gra dostępna jest jedynie na nowej konsoli Microsoftu. Udało nam się znaleźć dwie oferty, które pozytywnie wyróżniają się ceną na tle konkurencji.

Halo: Master Chief Collection najtaniej kupicie w Konsoleigry.pl, gdzie tytuł ten wyceniono na 209 zł. Do tego musicie doliczyć jeszcze koszt wysyłki – 9,99 zł za list polecony priorytetowy, 11,99 zł za transport do Paczkomatu InPost lub 14,99 zł za przesyłkę kurierską.

Korzystnie wypada też oferta Empik.com, gdzie gra kosztuje 219 zł, a odbiór w jednym z salonów sieci jest bezpłatny. Jeśli zależy Wam na dostawie do domu, to wysyłka zaczyna się już od 4,90 zł (kurier Pocztex).

>> Halo: Master Chief Collection – porównanie cen <<

 • Czekałem z niecierpliwością że pojawi się wersja na PC… ale nie wyszło 🙁 Mimo wszystko wciąż czekam. Swoją drogą, nie mogli dodać Halo Reach i ODST?

  • golab19952

   Może dlatego, że w nich nie ma Master Chiefa, to ich nie dodali?

  • wyjdzie, wyjdzie 🙂 kwestia max 2 miesięcy jak zapowiedzą 🙂

   • Na to liczyć mogłeś gdy była mowa o grach zewnętrznych studiach (Crytek, Remedy, Capcom itp), a nie gdy w grę wchodzi marka do której ms posiada pełne prawa i jest jego oczkiem w głowie.

    • Karol Niecik

     Coś tam twórcy przy okazji jakiegoś wywiadu napominali że szanse są bo M$ ma bardziej zainteresować się rynkiem PC i inne takie kwiatki. Ale wiadomo to M$ zrobi konwersję pewnie za rok albo i wcale. Większe zainteresowanie zapowiadali ale na E3 nic nie było, tłumaczyli że to impreza konsolowa i żeby na szczegóły czekać do gamescoomu, a tam oczywiście też nic nie pokazano 🙂

    • I teraz też mogę 🙂 MS ma niedługo ujawnić plany związane z PC i Xboxem. Już wczesniej była mowa o połączeniu tych platform. Myślę, że nawet jeśli PC nie dostanie wszystkich nowych exów, to przynajmniej takie kolekcje jak ta. Teraz Halo, a być może już niedługo Gears of War. Obydwie marki zawitały już wcześniej na PC dlatego uważam, że to kwestia czasu. Ludzie z 343 powiedzieli, że na razie skupiają się tylko na XOne, ale nie zaprzeczyli gdy zostali zapytani o port na PC. Ja cierpliwie czekam, a jak nie to i tak mam zamiar w przyszłości kupić nowego klocka 🙂

    • Nie liczyłbym na MCC na PC. Inna sprawa exclusivy typu Ryse, Dead Rising 3, a inna sprawa kolekcja Halo, która jest system sellerem drugiej generacji konsol z rzędu.

    • Karol Niecik

     Obie gry na początku były zapowiadane jako bezdyskusyjne eksy, a jak się skończyło już wiemy. Tymczasem twórcy zapytani o port na PC nie zaprzeczyli już przed premierą 🙂 Zresztą nie jest to nowa część tylko poprzednie w nowym wydaniu, myślę że w tym przypadku to zwykłe dojenie marki i obie platformy M$ mogą do tego służyć.

 • Pingback: dan()

 • Pingback: Gregory()