Simplycdkeys.com (dział digital sklepu Simply Games) przez 6 dni oferować będzie 6 różnych promocji. Dzisiejsza okazja to:

Guild Wars 2 – £16.99

Pozostałe obniżki (gry mogą być jeszcze tańsze później)

Metro Last Light Steam CD Key – £14.99
Grid 2 Steam CD Key
 – £17.99

Sniper Ghost Warrior 2 Limited Edition Steam CD Key – £4.99

Klucze wysyłane natychmiastowo na maila kupującego.

Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Guild Wars 2 za 83 złote!"

 1. No nie powiem ciekawa promocja, jedyna w swoim rodzaju 😀 Jednakże chyba się wstrzymam mimo że miałem zakupić pre-order, gdyż nie najlepiej się mówi o end-gamie, jednak jeśli będzie szansa na jeszcze niższą kwotę (nie jestem skąpy, po prostu mam mnóstwo gier które nakupiłem i jeszcze ich na oczy nie widziałem :D) to myślę, że się skuszę (ew nie wytrzymam i kupię teraz xD)

  1. Nie śledzę zbytnio obniżek na GW 2, bo nie gram w gry MMO, ale z tego co pamiętam, w Polsce ceny nie zeszły jeszcze poniżej 100 zł. Oczywiście pomijam sklepy, które sprzedają klucze z nieautoryzowanych źródeł. 😉

  2. A ja kupując kilka dni temu ostatnią sztukę w carrefourze za 59,90zł myslałem że to cena standardowa i o mało się nie rozmyśliłem 🙂

  3. Tak jak remike napisał, poniżej 100 zł raczej nie znajdziesz. End game po updateach znacznie się poprawił, jest co robić z tego co śledziłem. Niemniej sam się wstrzymuję, bo póki co brak dobrego kompa do gier mmo.
   PS za 59.90zł to bym brał ze dwie przynajmniej 😀

 2. Cena fajna, ale cholera i tak w to nie będę grał, bo wielkim fanem MMO nie jestem… Także daruję sobie, co nie zmienia faktu, że w najbliższym czasie cena raczej bardziej nie spadnie.