«

»

Guild Wars 2 Heart of Thorns za 66,43 zł w cdkeys

Guild Wars 2 Heart of Thorns PC – £13.29 (66,43 zł)

Aby uzyskać powyższą cenę:

 • Zmieńcie walutę na GBP w prawym górnym rogu ekranu
 • Wykorzystajcie kod na 5% rabatu za polubienie fanpage’a cdkeys na Facebooku. Kod działa tylko dla zalogowanych na stronie sklepu.
 • Kubasik

  Od jakiegoś czasu mam ochotę pograć w jakiegoś MMO . The Elder Scrolls Online nie bardzo przypadł mi do gustu a do metina nie ma co wracać bo tam trzeba grindować , o WOWie nie wspomnę bo to abonament … Więc czy warto rizpocząć przygodę w Guild Wars 2 ? Pomożecie łowcy ? 🙂

  • Szponix

   Ah, Metin… Stare dobre czasy 🙂 Teraz to już raczej nie warto wracać z uwagi na ekipę. Kiedyś też Runes of Magic wymiatał. Mikropłatności sporo, ale dało się grać bez nich. Obecnie już chyba za dużo młodzików i klimat nie ten 🙂

   Również chętnie poznam jakieś opinie dot. GW2.

  • Gra się trochę inaczej niż w standardowe klony wowa.
   Gra jest nastawiona raczej na eksplorację świata, aniżeli chodzenie od questa do questa i od ekspowiska do ekspowiska. Na mapie są jakby-questy: obszary, na których można pomagać NPCom i zawsze jest na to kilka sposobów – standardowe zabijaj potworki, przynieś rzeczy albo… zabawiaj krowy, posprzątaj obozowisko, obsłuż klientów karczmy. Czasem zdarzają się obszary, gdzie trzeba np wziąć udział w treningu straży i nie da się ich zaliczyć zwykłym grindem potworków. Nie trzeba wpierw iść i brać zadania, wystarczy wejść na dany obszar.
   Mocno premiowane jest odkrywanie sekretów mapy jak choćby punktów obserwacyjnych lub specjalnych mini eventów, które pojawiają się spontanicznie lub po interakcji z odpowiednim NPC. Czasem eventy łączą się ze sobą i można zrobić kilka pod rząd.
   Każdy dostaje swój exp i swój loot, nie da się nikomu „ukraść” mobka, nawet drzewka i nody rudy są indywidualne, więc wszyscy bardzo chętnie ze sobą współpracują.
   Do endgame jeszcze nie dotarłem, ale z tego co czytałem gra nadal wygląda podobnie, z tą różnicą, że postać przestaje się rozwijać. Na „rajdzie” nie dostaniesz pancerza tier wyżej, tylko ładniejszy pancerz. Na PvP wszyscy mają zrównane staty, więc ilość godzin spędzonych na farmieniu sprzętu nie ma większego znaczenia, acz ponoć ostatnio PvP jest traktowane trochę po macoszemu.
   Można pograć w Guild Wars 2 w opcji Free to Play, ofc z pewnymi ograniczeniami – np 2 postacie na konto, nie możesz pisać na chatach globalnych, nie masz specjalnej klasy rycerza śmier… revenanta – ale większość rzeczy ma się bez ograniczeń i do poczucia gry myślę w zupełności to wystarczy.

   • A jak z popularnością? Ogrom ludzi w to gra czy widać już jakieś osłabienie? I jak kwestia mikropłatności?

    • Jest wprowadzony megaserwer więc w zależności od farta. Możesz trafić na mega zatłoczone walki z bossem albo też być praktycznie sam 😛 im wcześniej będziesz tym większa szansa że trafisz na więcej ludzi. Generalnie ludzi się sporo kręci i jak się chce to jest z kim coś porobić ale też na jakąś wielką ilości ludzi nie licz. Instancji jest dużo więc i na mapach mniej tłoczno. Ktoś pisał że to trochę single player mmo. Można odnieść takie wrażenie ale jest z kim grać i co robić 🙂

    • 9 dni temu odpaliłem, pograłem z 3-4 dni, odblokowałem prawie 40% mapy 🙂 Masz rację, to takie single player MMO do eksploracji. Zasadniczo mi to pasuje. Problem pojawia się, gdy musimy kogoś ubić (jakiegoś world eventowego bossa)… kogoś, kto znajduje się gdzieś na uboczu 😛 Przedwczoraj czekałem około godziny, aż ktoś się pojawi. Jak już kogoś złapałem to byliśmy za słabi w dwójkę i czekaliśmy na kolejnego towarzysza, a w tym czasie „mój kompan” sobie poszedł 😛 I tak minęło z trzech kompanów, ale po godzinie udało się gościa ubić. Może byłoby łatwiej, gdyby nie te ograniczenia co do czatu 😉 Póki co, podoba mi się. W 3 dni wskoczył 50 lvl, co jest dla mnie trochę dziwne. Za szybko (pamiętam, gdy laaata temu grałem w Runes of Magic, tam po 3 dniach miałem może z 20 lvl ;p). Zasadniczo jestem zadowolony, ale nie widzę jeszcze potrzeby zakupu dodatku. Jedynie dla tych bonusów za codzienne logowanie się.

  • podstawke GW2 masz teraz też jako f2p, możesz przetestować sam i ocenić czy Ci pasuje

  • Można pograć w GW2. Albo można poczekać trochę na Secret World Legends czyli nową, darmową wersję The Secret World (którego można kupić za jakiś grosik jak minął cię bundel i sprawdzić jak ta gra wygląda w tej chwili, na prawdę sympatyczne „solo mmorpg” ;))

  • Ja bardzo polecam gierkę. Jak się zdecydujesz napisz maila to jakoś pomogę 🙂
   Gra ma model free to play więc możesz sobie założyć konto, masz trochę limitów ale podstawowy content jest odblokowany. Jak przypadnie do gustu to polecam brać 🙂

 • Cena leci w dół, bo za kilka (6?) miesięcy wyjdzie kolejny dodatek. Każdy kto go kupi dostanie też w komplecie podstawkę+HoT. Moim zdaniem i tak warto, ale przed zakupem rozważcie.
  Przy okazji – CDKeys to nie jest oficjalny reseller GW2. Kupiłem tam jednak HOTa z miesiąc temu i wszystko działa jak dotąd 😉

  • CDKeys jest w porządku. Kupiłem nie jeden klucz tam i wszystko działa jak należy, na przykład Starcraft 2, WoW Legion czy prepaidy do WoWa 😉 Ja polecam bardziej niż G2A.

  • Coś więcej o tym dodatku? Nie umiem znaleźć żadnego info 🙂