X

«

»

GTA V za 83,90 zł!

GTA V (PS3) – 99 zł*

* Doładowanie o wartości 100 złotych zakupić możecie za 83,90 zł w Inexus Paypal Sale.

 • Dla zainteresowanych na allegro z kuponem można kupić to doładowanie za 68zł 🙂

  • przemekk121

   68zł / 2 sloty.. GTA V za 34zł.

  • Łukasz Sadowski

   69 bo kody na 100zł po 89 – 20 za zakup w mobilnej z kuponem = 69

 • Zaczynacie tworzyć tytuły jak z onetu :/ ?

  • Tuminure

   A co w tym tytule jest jak z onetu?

   • Tytuł

    • Tuminure

     Tytuł tytułu jest z onetu?

 • „Sensu jest co najmniej nie na miejscu”. Ok.
  Pomijając bezsens składni twojej wypowiedzi, to w jaki sposób chęć skorzystania z oferty cyfrowej może być „nie ma miejscu”? I od kiedy znajdywanie niższych cen to „jaranie się”? Co to za teksty w ogóle?
  W tej chwili najtańsze używane gta w boksie na alledrogo kosztuje 110zł + wysyłka, ale to tańsza o 30zł cyfrówka jest „nie na miejscu”?

  • Oferta za 110zl z kuponem -20 zł =-90zl plus wysyłka. Dochodzi możliwość sprzedania po przejściu. Zatem oferta cyfrowa w cenie 99zł według mnie się nie opłaca.

   • 20zł w kuponie to nie jest część oferty, bo ktoś swój kod mógł już wykorzystać, a równie dobrze możesz kupić klucz inexusowy za 88,20zł i na niego wykorzystać kupon, co daje 68zł. Nikt nie mówił o 99zł.
    Nie każdego interesuje też możliwość odsprzedaży. Tutaj wersja cyfrowa jest tańsza, to jest po prostu fakt. Działająca, pewna, w dowolnych ilościach, od ręki. Bez ryzyka, że „płyta w stanie dobrym” to w rzeczywistości ledwo odpalający się krążek o fakturze zjechanego lodowiska. Sam wolę wersje pudełkowe, ale bądźmy obiektywni.
    A kolega wyżej, który chce dyskutować o portalu, gdzie najtańsza sztuka za 80zł + wysyłka posiada opis „posiada sporo rysek” ciężko traktować poważnie.

  • Szewczyk

   W chwili pisania przeze mnie posta na w/w stronie była oferta za 85pln z darmową dostawą oraz jakiś komis miał 5 sztuk używek w cenie 79pln + przesyłka a na chwilę obecną też jest jedna sztuka za 79pln + 9 pln przesyłka tak więc żadna z tych ofert nie dobija do 110pln o których piszesz. Ponadto kupowanie w tej cenie cyfrówek kompletnie mija się z celem, bo boxa jak przejdziesz to spokojnie sprzedaż w podobnej cenie co kupiłeś.

   • a kto powiedzial ze cyfrowki nie sprzedaz
    a jesli kupiles na dwoch to wychodzi smiesznie tanio bo 35zl za gre
    wiec nie pisz mi ze pudelko za 90zl to lepsza opcja

    PS ja wole pudelkowe wydania i cyforwo mam tylko gry z plusa co nie zmienia faktu ze oferta rewelacyjna

    • Szewczyk

     może jestem stary i mam trochę inne zwyczaje ale…. Gry lubię kolekcjonować na pc i tu kupowanie wersji cyfrowych wchodzi w grę ale tylko tych z dobrym multi na dobrej wyprzedaży, inaczej kupuje wersje box. Na PS3 gram dla przyjemności „big screen” pada i wtedy gry żona nie okupuje TV 🙂 Kupowanie „używanych” kont / slotów cyfrówek w/g mnie jest oznaką głupoty, chyba że od naprawdę zaufanych osób, bo po jakimś czasie zmienić hasło nie jest trudno 🙂 Zakładać kilkanaście kont by kupić na dwóch, ściągnąć i pograć oczywiście można ale jak się ma z kim 🙂 ja generalnie mogę się złożyć na flaszkę, piwo czy mikrofalę do pracy, ale gry lubię mieć swoje i w miarę możliwości w „jednym miejscu”

 • Szewczyk

  co do tego czy tańsza, nie wiem można to interpretować dwojako, dla mnie zdecydowanie nie jest to pozycja godna uwagi i nie jest to opcja tańsza, chyba że ktoś po prostu lubi zostawiać gry w swojej bibliotece i tyle. Nadmienię jeszcze tylko jedno, przed premierą GTA V na ps4 i xbox one, ceny GTA V na PS3 na aukcjach były w okolicach 60 pln za używkę, tylko szum związany z promocją wersji na nowe konsole tak podbił cenę.

 • Warto dodać, że wersja digital GTA V na starą generację ma problemy z doczytywaniem tekstur i modeli. Jeżeli nie chcecie wpadać na niewidzialne ściany polecam kupno wersji płytowej, albo dysk SSD w konsoli.