Tanie gry na Nintendo Switch
Nintendo Switch
  Polecamy

Tanie gry na Nintendo Switch - zestawienie gier poniżej 50 zł (08.04.2020 r.). Jak zaoszczędzić podczas Wiosennej Wyprzedaży w Nintendo eShop!

Łowcy, kierując się waszymi sugestiami, stworzyliśmy listę polecanych gier na Nintendo Switch. przecenionych z okazji Wiosennej Wyprzedaży w Nintendo eShop. Przy przygotowaniu zestawienia promocji wzięliśmy pod uwagę oferty z różnych regionów Nintendo eShop – nie jest tajemnicą, że wiele gier zakupicie taniej dzięki zmianie regionu konta Nintendo 🙂 Różnice cen między regionami potrafią być znaczne, dlatego warto rzucić okiem i sprawdzić, w którym z nich możecie zakupić: Mario + Rabbids Kingdom Battle za 30 zł! 🙂

Gdzie najtaniej zakupić Nintendo Switch

Mimo, że z dostępnością Pstryczków na polskim rynku jest krucho, nadal możecie skorzystać z oferty Media Markt:
Nintendo Switch v2 + Nintendo Labo Vehicle Kit – 1479 zł (darmowa wysyłka)
Nintendo Switch v2 + Nintendo Labo Variety Kit – 1479 zł (darmowa wysyłka)


Aby kupić gry z „obcego” regionu Nintendo eShop należy:

  1. Na stronie accounts.nintendo.com tymczasowo zmienić region konta.
  2. Dokonać zakupu gry przez konsolę lub przeglądarkę i opłacić zamówienie kartą walutową Revolut. Jeśli nie macie jeszcze Revoluta, skorzystajcie z naszego linku, aby otrzymać darmową wysyłkę karty. Do zakupu w eShopie wystarczy wam karta wirtualna, którą wyrobicie w 5 minut!

UWAGA!

Regiony konta Nintendo możecie zmieniać dowoli, niemniej jednak pamiętaj o tym, że zmiana regionu resetuje środki w wirtualnym portfelu Nintendo. Jeśli macie w portfelu jakieś złotówki, najpierw je wykorzystajcie i dopiero później zmieńcie region. Mowa o pieniądzach doładowanych bezpośrednio kartą płatniczą, nie o Gold Coins. Złote Monety, otrzymywane za zakupy w sklepie Nintendo, są przypisane do danego regionu, w którym zostały zdobyte.


Pstryczki, w jakim regionie eShopu najczęściej dokonujecie zakupów? Które promki ze Spring Sale w Nintendo eShop rekomendujecie?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.