«

»

Gry z serii Wargame przecenione w Gamesplanet
PC

Gry z serii Wargame przecenione w Gamesplanet

Kierujemy was do francuskiego lub brytyjskiego oddziału, w zależności, który ma korzystniejszy przelicznik.

-81% – Wargame European Escalation – £1.49 (7,18 zł) – Steam
-80% – Wargame Airland Battle – 3,99 € (16,87 zł) – Steam
-73% – Wargame: Red Dragon – 7,99 € (33,78 zł) – Steam (taniej na G2A)

Oferta potrwa 2 dni.

 • Wargame Red Dragon widziałem w pudełku w Saturnie za 20zl

 • Andrzejef

  Może się ktoś wypowiedzieć na temat tych gier – bardzo hardkor, czy da się spokojnie ogarnąć jak ktoś zatrzymał się mentalnie na etapie Supreme Commandera?

  • Dawno nie grałem, ale pamiętam to tak: znajdź noobów (np. z kumplem kup) i graj z nimi to będziecie lamić razem. Pójdziesz na weteranów i tylko się wkurzysz… ale nie zmienia to faktu, że to jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy RTS na rynku, tylko niestety singiel = tutorial, więc poszli po najmniejszej linii oporu i AI cheatuje trochę.

  • Pomp

   Moim zdaniem RD jest lepsze niż ich ostatni produkt czyli Steel Division: Normandy 44. Red dragon jest bardziej taktycznie niż RTS i nie ma tej głupiej lini frontu, tylko strategicznie punkty do opanowania. Poza tym masz do wyboru praktycznie cale spektrum współczesnego uzbrojenia. Zresztą jest na bazarze za 15 zł, za paczkę fajek masz świetną grę.

 • European Escalation ma problem z sejwowaniem jak ktoś ma polskie (czy jakiekolwiek inne poza angielskimi) znaki w nazwie folderu użytkownika łindołsa. A mówiąc wprost zapisywanie gry w takim przypadku nie działa.

 • Mnie ciekawi czy kiedykolwiek Airland battle będzie w jakimś bundlu, skoro nawet Red Dragon pojawił się w Monthly.