Gry z serii The Elder Scrolls przecenione w Muve i Sklepie GOL

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Gry z serii The Elder Scrolls przecenione w Muve i Sklepie GOL"

  1. Jest spolszczenie do zassania (np. na stronce Cenega) ale nie wiem czy działa ze sztimową wersją.

    1. Ale pewnie na nexusie itp.jest pełne? (mam tylko pudełko goty od cenegi więc nie szperałem, a dla samego „deluxe” raczej nie będę kupował kolejnej wersji).

    2. Na nexusie nie ma spolszczeń do samych gier, jedynie do modów. Dawno temu na portal24h była całość, ale i tak trzeba było pokombinować żeby mieć polskie znaki itp. Szkoda czasu, tam zresztą rozbudowanych dialogów nie ma. 😀

    3. …ale chociaż do podstawki, to już coś 🙂 Trochę w to grałem, ale już niezbyt pamiętam….ale na pewno gdybym chciał sobie odświeżyć, to polską wersję.

     Jeżeli jest w sprzedaży wersja pl, to pewnie spolszczenie też da się gdzieś wyłapać. Co do kombinowania, to nie orientuję się, przy tej grze nie było mi to potrzebne (…jeżeli chodzi o lokalizację).

  1. …jeszcze chyba darmowy tydzień z TESO i prolog Elsveyr i jakieś przeceny na na TESO (pewnie będą się teraz pojawiać jakieś przeceny w innych sklepach), ogólnie suabo, ale może coś szykują na Bethesda game days.