Phoenix Wright

Gry z serii Phoenix Wright na 3DSa taniej w Nintendo eShop

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Gry z serii Phoenix Wright na 3DSa taniej w Nintendo eShop"

 1. Trochę dziwne rozbieżności cenowe, najlepiej zakupić w cenie pojedynczej części (z wyjątkiem dwójki, ale pewnie ten co nie ograł 2 nie ograł też 3) PW:AA Trilogy.

  1. Nie rozumiem, przecież części osobno wchodzących w skład trylogii nie da się na tej stronie kupić, trzeba bundla (po szybkim rzuceniu okiem).

   Ace Attorney Trilogy:
   – Ace Attorney
   – Justice For All
   – Trials and Tribulations

   Mnie samego dziwi dlaczego Apollo Justice jest wyceniony wyżej niż Dual Destinies oraz Spirit of Justice, skoro to relatywnie nowe części w porównaniu do Apollo (we dwie najnowsze jeszcze nie grałem)

   1. Mea culpa, rzeczywiście są to zupelnie inne cześci. Mimo wszystko najlepszym dealem jest trylogia, za tą cenę naprawdę warto jak ktoś nie ograł.

 2. Może mi ktoś wytłumaczyć jak kupować gry z eShopu? Mam założone polskie konta na konsolce oraz w NNID i nie działają mi Amerykańskie promocje. Nie mogę też dokonywać zakupu. Z powodu dysfunkcjonalnego sklepu zacząłem zastanawiać się nad przerobieniem konsoli.