«

»

Gry z serii Metal Gear w niższych cenach w Voidu

Ceny z kodem zniżkowym BLUEWINTER

-84% – Metal Gear Solid V: Ground Zeroes – 12,37 zł – Steam
-80% – Metal Gear Rising: Revengeance – 15,46 zł – Steam
-80% – Metal Gear Solid V: The Phantom Pain – 23,19 zł – Steam
-73% – Metal Gear Solid: The Definitive Experience – 31,52 zł – Steam

 • Czy Revengeance łączy się fabularnie z Ground Zeroes i Phantom Pain?

  • Nie ważna fabuła a to że Revengeance to też świetna gierka

  • Nie ma żadnego związku z GZ i PP, gra została wydana w 2014 roku. Z tego co pamiętam, to wydarzenia w Revengeance mają miejsce po MGS4, które działo się długo po GZ i PP 😀 Są tylko minimalne odniesienia do serii.

   • Dzięki! Zupełnie nie znam serii gier MG, ale jakiś czas temu kupiłem PP i przymierzałem się, aby zacząć grać, tylko że wczoraj zauważyłem część o nazwie Revengeance i zacząłem się zastanawiać, czy ogranie wcześniej GZ+PP nie popsuje mi wrażeń z Revengeance.

    • lisekGO

     To zupełnie różne gry, stworzone przez dwa różne studia – PP i GZ należą do „oficjalnej” serii MGS i są tzw. skradankami, z dużym naciskiem na fabułę. Jeśli chcesz mieć pełniejsze doświadczenie z PP, to warto ograć wcześniej MGS3:snake eater, a po tym MGS:peace walker, jako że mają miejsce przed GZ i PP. Dalej zostaje już tylko MGS1, MGS2 i MGS4. Są też oczywiście jeszcze stareńkie Metal Gear 1 i 2 z MSXa, które dzieją się przed MGS1, ale te nie mają tyle fabuły co nowsze części i spokojnie można sobie je „przeczytać” w necie, lub obejrzeć na YT.
     Revengance z kolei to bardziej spin-off, nie jest skradanką, a slasherem – to już bardziej coś w stylu Devil May Cry czy innej Bayonetty. Pozdro

 • Bidzi

  BLUEWINTER Klucz do zniżki 20%