Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Gry z katalogu Beamdog przecenione w Google Play"

  1. Z tego co słyszałem Siege to herezja dla serii Baldur’s Gate, pomijając nawet postać transgender itp. Reszte warto kupić, poza Neverwinter Nights, bo to praktycznie to samo + płatne mody które normalnie były darmowe(nawet dodali wersje Diamond na gogu w pakiecie żeby tylko wersje Beamdog kupować).

   1. Pisząc „mody” do Neverwinter Nights masz na myśli ulepszenia Beamdoga? Mody warsztatu Steam są oczywiście darmowe, a jest ich naprawdę sporo i różnego rodzaju: od ulepszeń graficznych po moduły fabularne.

   2. A ja słyszałem, że afera ze Siege of Dragonspear została mocno rozdmuchana przez politycznych napinaczy, którzy wyznają zasadę szykan i wymuszeń na twórcach, żeby ci czasem ich swoimi grami nie obrazili i nie naruszyli ich hermetycznej wizji świata.

    1. Bo tak było. Ci napinacze w pieluchy walili, kiedy Edwina przemieniało się w kobietę i miał własny, kobiecy dubbing. Już bardziej zgodziłbym się na zmianę na siłę charakteru Safany (aczkolwiek i tak nigdy jej nie brałem do drużyny).

   3. Afery z trans są mocno rozdmuchane, to samo z rzekomym psuciem kanonu. Rozdmuchiwanie i nagonka za to szkodzi o wiele bardziej samej gdzie niż ten cały gender w grze który w zasadzie w niczym nie przeszkadza.

   4. Ale transgender w pierwszych Baldurach już nie przeszkadzało? 😉 Czepianie się tego uważam za przesadę, natomiast pełna zgoda co do samego dodatku – jest totalnie niepotrzebny i na siłę. Plus jak chcemy grać po kolei w I. SoD, II to się kaszani bo SoD wciska swój angielski dubbing i odstaje od reszty. Dla fanów modów łączących dwie części – omijać szeroki łukiem.

  2. Ja oddałem jak kupiłem chyba latem. Cała gra po angielsku i trochę to wybija z immersji po jedynce i dwójce