3SwitcheD – 4,98 zł
Battle vs. Chess – 7,48 zł
Chicken Shoot – 1,23 zł
Chicken Shoot 2 – 1,23 zł
Dream Pinball 3D – 2,25 zł
Earth 2140– 1,23 zł
Earth 2150 Trilogy – 4,98 zł
Earth 2160 – 2,25 zł
Enclave Gold Edition– 2,25 zł
Gorky 17 – 4,98 zł
Heli Heroes – 2,25 zł

Pozostałe gry w rozwinięciu newsa

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Gry Topware taniej w gram.pl(digital)"

  1. Ciekawe, bo za taką cenę to warto. Piszą „W ramach zakupu produktu „Two Worlds II: Pirates of the Flying Fortress – DLC” otrzymasz wyłącznie link do pobrania pliku z dodatkiem (rozmiar pliku: ok. 1,86 GB) oraz klucz aktywacyjny.” – tylko czy ten klucz aktywacyjny to klucz steam? Bo o steamie nic nie ma w opisie…

  2. Jestem na 99% pewien że nie steam. Czy będzie działać ze steamową – nie mam pojęcia.

  3. Hmm, w steamowej podstawce dało się odblokować content kodem otrzymanym za rejestrację u producenta -przy pierwszym uruchomieniu było konieczne założenie konta u producenta gry. Jestem ciekawy czy ta metodą można spiąć ten dodatek z wersją steam. Wiem że czasami takie rozwiązania są możliwe – np. dlc Minerva’s Den do Bioshocka 2 nie jest dostępne na steamie, ale da się je dodać do konta GFWL obsługującego grę.

  4. Niestety (albo i stety), wygląda na to że opcja aktywacji kodów została usunięta w jakimś patchu – nie ma jej w tej zakładce, w której znajdowała się jeszcze w lutym.

 1. „Zacny” pomysł – wersja GOTY Two Worlds 2 jest droższa niż osobne kupno podstawki i dodatku…

  1. Może jakiś „szpec” przy ustalaniu ceny nie popatrzył na kartę produktu i pomyślał że w skład GOTY wchodzi też Castle Defence 😛