Gry po 3 euro na McGame.com

Niemiecki serwis McGame.com oferuje przecenę na ponad 100 gier z ich katalogu. Poniżej wybrane oferty za 3 euro (wybrane gry posiadają angielską wersję językową)
Bloody Good Time (steam)
Shoot Many Robots (steam)
Mad Riders (steam)
Disciples III: Renaissance
Tropico 3
Grand Ages: Rome Gold Edition
Splinter Cell: Double Agent
World in Conflict: Complete Edition

Pełna oferta na stronie McGame. (UWAGA-większość gier posiada jedynie niemiecką wersję językową)

Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Gry po 3 euro na McGame.com"

 1. Witam, czy jeśli kupię np. Tropico 3 będę mógł nagrać ją na płytę i następnie dać w prezencie koledze?

 2. Te logo coś bardzo podobne do loga z Ubisoftu. Są oni ze sobą jakoś powiązani czy to tak po prostu wyszło 😛 ?

 3. Ze swojej strony polecam inne gry steamowe – Shoot Many Robots, Mad Raiders, Zeit 2. No i uwaga na Deutscha.

 4. Żałuję teraz, że niemieckiego się nie uczyłem:) Wie ktoś jak tam można sprawdzić, czy gra jest na steam? Ciekawi mnie DIsciples III i nie wiem jakie zabezpieczenia ma.

  1. @Daston-można poznać czy gra jest na steam na dwa sposoby (nie wiem czemu, ale w tym sklepie raz informują tak, a raz inaczej, a czasami zamieszczają obie informacje):

   -w „Spiele informationen” (tam, gdzie są wypisane wersje językowe, pod jaki system itd) jest adnotacja „Für den Download, die Installation, Aktivierung und Ausführung des Spiels ist ein STEAM-Konto erforderlich. ”
   -w drugim przypadku sprawdź, czy w zakładce „Systemvoraussetzungen” jest informacja „Steam Client zum Spielen erforderlich”

   Jeśli nie ma takiej adnotacji w żadnej z dwóch wymienionych zakładek, to gra jest najprawdopodobniej w wersji „mcgamewoej”, czyli po zakupie pobierasz ze strony plik, za pomocą którego pobierasz instalator i instalujesz grę.

   BTW-ciekawa sprawa, podstawowa wersja Disciples III jest dostępna w kilku wersjach językowych (mimo że nie jest na steama), a dodatek już jest tylko po niemiecku.

 5. Czyli z tego co widzę World in Conflict Complete nie jest pod Steam 🙁

 6. Jest tam również Heroes V złota edycja po angielsku, niestety nie na steam.

  1. Heroes V Gold Ed, Splinter Cell i inne były tam rozdawane w grudniu za free z Advent Calender niemieckiego Chipa – sam przygarnąłem – było o tym nawet na głównej ŁG.