Promocje na gry kooperacyjne
  Polecamy

Gry kooperacyjne na PC w cenie do 25 zł! - promocje na gry co-op (30.01.2021 r.)

Pecetowcy, jeśli interesują Was tanie gry co-op lub też poszukujecie odpowiedniej gry na Walentynki, mamy dla Was krótki artykuł, który powinien pomóc Wam w podjęciu decyzji o tym, w co zagrać. Ze względu na to, że w najbliższym czasie nie ma co liczyć na wyjście do kina lub restauracji, pozostaje zaopatrzyć się w smaczne jedzonko, fartuszek oraz gry PC z lokalnym trybem kooperacji i po spożyciu własnoręcznie przyrządzonej romantycznej kolacji ^^ wziąć pady w dłoń i w pełni poświęcić się wirtualnej zabawie.

Łowcy, najwyższa pora, by pokazać swojej rodzinie lub drugiej połówce, że gry kooperacyjne to znakomita zabawa dla każdego. W końcu nie trzeba być PCMRem 😉 , by czerpać radość z wirtualnej rozrywki. Bez zbędnego lania wody… pora na zestawienie, w którym znaleźć można tanie gry dla par.

Tanie gry kooperacyjne na PC – oferty do 25 zł


Promocje na gry kooperacyjne na PC – bonus, czyli oferty do 50 zł

Choć głównym założeniem tego artykułu jest zebranie w jednym miejscu ofert na tanie gry co-op, to pokusiliśmy się jeszcze o wyszukanie kilku promocji na gry PC z lokalnym trybem kooperacji, których wartość przekracza 25 zł 🙂

GG.deals – najlepsza porównywarka cen gier PC

Po więcej promocji na gry kooperacyjne odsyłamy do GG.deals.


Łowcy, zanim sięgniecie po wyróżnione w artykule gry dla par, pamiętajcie, że nasza ulubiona rozrywka ma łączyć, a nie dzielić 😉 Uprzejmie prosimy wiec o to, by nie kłócić się przy ogrywaniu wymienionych powyżej pozycji. Nie chcemy bowiem, by idea gry na Walentynki narobiła Wam kłopotów 😉

Zanim zamkniecie okno przeglądarki, opowiedzcie jeszcze, jakie są Wasze ulubione gry kooperacyjne? Jakie tytuły powinny jeszcze trafić do zestawienia?

Grupa facebookowa dla pecetowych graczy

Wszystkich pecetowych graczy zapraszamy do specjalnie utworzonej grupy – Łowcy Gier PCMR.

Dzięki zgromadzonej w grupie Społeczności będziecie zawsze na bieżąco z branżowymi informacjami oraz promocjami na sprzęt i tanie gry PC.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.