X

«

»

Gry Disneya przecenione w cdp.pl

cdp

Disney . Pixar Auta: Odcinek Specjalny – Bujdy na Resorach – 5,99 zł – inny DRM
Disney . Pixar Auta 2 – 5,99 zł – inny DRM
Disney . Pixar Merida Waleczna – 7,99 zł – inny DRM
Disney . Pixar Toy Story 3 – 5,99 zł – inny DRM
Disney . Pixar Toy Story Mania! – 4,99 zł – inny DRM
Disney Alicja w Krainie Czarów – 5,99 zł – inny DRM
Disney Epic Mickey 2 – 7,99 zł – inny DRM
Disney Fineasz i Ferb Nowe wynalazki – 5,99 zł – inny DRM
Disney Księżniczka i Żaba – 5,99 zł – inny DRM
Disney Kubuś i Przyjaciele – 5,99 zł – inny DRM
Disney LEGO Piraci z Karaibów – 7,99 zł – inny DRM
Disney Samoloty – 9,99 zł – inny DRM
Disney Tron Evolution – 4,99 zł – inny DRM
Disney Universe – 5,99 zł – inny DRM
Disney Wróżki Przygody Dzwoneczka – 5,99 zł – inny DRM
Disney Załoga G – 4,99 zł – inny DRM
LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues – 7,99 zł – inny DRM
LEGO Star Wars III: The Clone Wars – 7,99 zł – inny DRM
Split/Second Velocity – 4,99 zł – inny DRM
Star Wars: The Force Unleashed II – 7,99 zł – inny DRM

 • Hemiq

  Polecam Meridę Waleczną. Niby dla dzieci, i na licencji. Ale grało się bardzo miodnie przez te 7 godzin bodajże.

  • Potwierdzam, przyjemna gierka, choć krótka (mnie zajęła około 5 godzin).
   Ja chyba skuszę się na Załogę G, od dawna poluję na ten tytuł na biedronkowych wyprzedażach, ale jeszcze nie udało mi się dorwać, a za piątaka jakoś przeboleję, że to wersja elektroniczna 😛

 • W końcu dorwę LEGO Piratów, gra niby na STEAMa ale praktycznie nie istneje w przecenach.

  • zed

   Na bank na steam? Niby własny DRM a nie steam właśnie. Swoją drogą gierka nawet fajna i oparta o wszystkie dotychczasowe części filmów ;]
   Ja rozważam Lego Indiana Jones

   • Gryzłold

    Na bank nie na steam – jest na steamie, za „troszkę” inne pieniądze. Tak zrozumiałem co „autor miał na myśli”.

  • zed

   PS. W nie na win 10 nie pograsz, mają SecuRom ;/

   • Wkurza mnie takie olewanie graczy z tymi „inne DRM”, które okazuje się jakimś securomem, tagesem albo co tam jeszcze mają. Np. chyba połowa gier z origina jakie mam, a które są trochę starsze i nie dedykowane pod niego kończyła się dla mnie szukaniem pliku „no-cd” w googlach czyli po prostu cracka bo nie dało się z różnych powodów aktywować kupionej legalnie gry. Jakieś skidrowy czy inni potrafią zaraz po premierze usunąć to zabezpieczenie, a oni po latach, nie zmienią tego jednego pliku by pozbyć się niepotrzebnego już i zawodnego dodatkowego DRMu…

    • zed

     Tylko takie zabezpieczenia gra miała kiedy ją wydano i tak zostało. Na stronie masz zawsze info jaka jest jego wersja ale fakt. To wkurza strasznie. Zwłaszcza, że stare gry z nim mają problem na nowszych systemach bo coś tam. Tak samo jak np gry trafiające na steam a max działające na XP. Po co mają coś zmieniać, poprawiać czy aktualizować. Teraz już chyba tylko GOG sprzedaje gry, które w domyśle zawsze będą działać a nie na starym komputerze z XP lub coś wcześniejszego.

    • Gryzłold

     Steam to tylko sklep, sprzedaje to co mają w ofercie wydawcy, jeśli sobie tego nie życzą nie stanowi nawet DRMu, tylko „ściągarkę”. Jak wydawcy się chce, to starą grę dostosowuje porządnie, vide AvP 2000, które na steamie ma od nowa zrobione multi (wersja z gog chyba wcale multi nie ma). Większość gier na gogu od wersji z płyt różni się tylko instalatorem (bo to z nimi głównie były problemy, gry nie instalowały się na nowych systemach), co steama nie dotyczy bo pobiera już gotowe pliki gry, co najwyżej bardzo stare DOSowe gry „opakowane” są w DOSBoxa. Jedyny plus gogowych wersji to ich kompletność (soundtracki, skany instrukcji), bo plików wykonywalnych to oni się nie tykają – Kingpin w ich wersji co prawda ma muzykę, ale panoramicznych rozdzielczości nie udostępnia, a stosowny hack jest od lat dostępny do wszystkich gier na silniku q2.

   • Pogra, mam Trona Evolution z CDP z SecuRomem i działa na WIn10.

    • zed

     Z oficjalnego stanowiska M$ wynika, że SecuRom zablokowano bo za dużo w systemie chciał xD

  • Przecież przecena na Piratów na Steamie była całkiem niedawno, bo w czerwcu.

 • Kamil Dziwota

  UWAGA!!! Wiele gier Disneya na PC, to są prawdopodobnie porty/konwersje z na przykład Nintendo Wii, 3DS czy PS2, a NIE z X360/PS3.

  Zrzuty ekranu (screeny) z tych gier często pochodzą z wersji z np. X360. Widać to zwłaszcza przy Załodze G/G-Force, gdzie nawet można dostrzec przyciski z pada od X360 (wiem, że do PC można podłączyć kontroler od X360, ale nie zmienia to jakości grafiki czy brakujących w komputerowych edycjach funkcji).

  Jeśli ma się taką możliwość, to lepiej kupić wersje na X360/PS3.

  Na przykład:
  Toy Story 3 na PC i Wii ma gorszą grafikę, tryb podzielonego ekranu (split-screen) tylko w trybie „fabularnym”, mniej zadań w trybie otwartego świata („Toy Box”), a na PS3/X360 lepiej wygląda, można grać w dwóch graczy w obu trybach, jest więcej do robienie w trybie „sandboxowym”.

  Epic Mickey 2 na PC można grać tylko samemu, NIE ma local co-op na 2 graczy. Nie wiem jak z grafiką.

  Auta 2 (Cars 2) na PC ma podzielony ekran tylko dla dwóch graczy i mają gorszą grafikę, na Wii jest split-screen do 4 osób, a wersje na X360/PS3 są najładniejsze i można grać przy jednej konsoli do 4 graczy (i nie wiem czy są jeszcze jakieś inne różnice).

  Załoga G (G-Force) na PC można grać tylko samemu (NIE ma local co-op) i ma gorszą grafikę.

  ***

  Gry Lego, Tron Evolution, Split/Second Velocity i może coś jeszcze na PC są już prawdopodobnie portami/konwersjami z X360 (czy zapewne niemal takie same jak na PS3). Tylko w Split/Second na PC nie można dokupić DLC i już nie działa multiplayer online (chyba, że split-screen albo osobno LAN czy przy pomocy jakiś programów).