X

«

»

[Aktualizacja] Gry Bethesdy przecenione także w Muve

muve1

Fallout: A Post Nuclear Role Playing Game (PC) – 22.50zł – Steam
Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game (PC) – 21.99zł – Steam
Fallout Tactics: Brotherhood of Steel (PC) – 21.99zł – Steam
Fallout Classics Collection (PC) – 52.79zł – Steam
Fallout 3 (PC) ANG – 18.49zł – Steam
Fallout 3 (PC) PL – 18.49zł
Fallout 3 Game Of The Year Edition (PC) PL – 26.99zł
Fallout New Vegas (PC) PL – 18.49zł – Steam
Fallout New Vegas (PC) ANG – 18.49zł – Steam
Fallout New Vegas Wydanie Kompletne (PC) PL/ANG – 44.99zł – Steam
Hunted: Kuźnia Demona (PC) PL – 11.00zł
Hunted: Kuźnia Demona (PC) ANG
– 10.99zł – Steam
The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition (PC) – 77.99zł – Steam
The Elder Scrolls V: Skyrim (PC) PL – 32.99zł – Steam
The Elder Scrolls III: Morrowind Game Of The Year PL (PC) – 22.19zł
Quake IV (PC) – 19.00zł – Steam
Rage (PC) PL – 18.99zł – Steam

Brink (PC) PL/ANG – 17.49zł – Steam
Call of Cthulhu: Mroczne Zakątki Świata (PC) ANG – 10,49 zł – Steam
Call of Cthulhu: Mroczne Zakątki Świata (PC) PL DIGITAL – 10,49 zł
Dishonored (PC) PL – 26.39zł – Steam
Dishonored: Definitive Edition (PC) PL – 53.99zł – Steam
DOOM (PC) PL – 119.40zł – Steam
Doom 3 (PC) – 10.99zł – Steam
Fallout 3 Game Of The Year Edition (PC) ANG – 26.99zł – Steam
Fallout 4 (PC) – 99.99zł – Steam
Return to Castle Wolfenstein (PC) – 10.99zł – Steam
The Elder Scrolls IV: Oblivion GOTY ANG (PC) – 39.59zł – Steam
The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Deluxe PL – 53.99zł
The Elder Scrolls IV: Oblivion GOTY Deluxe ANG – 53.99zł – Steam
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited (PC/MAC) – 89.99zł
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited Imperial Edition (PC/MAC) – 129.99zł
The Evil Within (PC) – 44.99zł – Steam
Wolfenstein: The New Order (PC) PL – 44.99zł – Steam
Wolfenstein: The Old Blood (PC) DIGITAL – 44,99 zł – Steam

Wolfenstein 3D (PC) DIGITAL – 7,99 zł – Steam

5% zwrotu w postaci wirtualnego Złota.

 • Jak to jest z tym Dishonored Definitive Edition? To jest odświeżona gra także na PC, czy to GOTY będzie przemianowany na Definitive Ed,? Na STEAM jak wpiszę „Dishonored Definitive Edition” to posiadam niby to w Bibliotece. Ci co mieli GOTY dostaną to za free? Czy to jakiś bug steamowy?

  • Goty, tyle że pod inną nazwą. Odświeżona to ona była tylko na konsolach gdzie dodano 1080p i 60 klatek, w momencie gdy wersja pecetowa miała to już od początku.

   • a jak wygląda interpretacja Dishonored: Definitive Edition w przypadku zakupu kolekcjonerki Dishonored 2 na PS4?

    W opisie na Muve tak to wygląda:
    „Dishonored: Definitive Edition. Ten wspaniały zestaw zawiera również cyfrową wersję gry Dishonored: Definitive Edition. Została ona odnowiona z myślą o konsolach obecnej generacji i zawiera pierwszą część uznanej serii Dishonored, która zdobyła ponad 100 tytułów gry roku. Znajdziesz tu również wszystkie dodatki: Arsenał kroczącego przez Pustkę, Nożownika z Dunwall i Czarownice z Brigmore.”

    To wersja cyfrowa na PSN faktycznie? Jeśli tak, to jakiś klucz luzem do wpisania na PSN?

   • Jesteś pewien, że Definitive Edition na konsolach miało 60 klatek? Bo z tego co ja czytałem, to właśnie 60 klatek nie było i generalnie była to ta sama gra co na starej generacji, tylko wydana na X1 i PS4 (czyli generalnie to wydanie było zawodem).

    • Prawda chodzi w 30 klatkach mój błąd.

  • Dziwnym trafem Konsole i Gry mają prawidłowy opis tego, co sprzedają. Na pc jedyne, co jest Definitive to cena – wyższa o niemal 20zł od wersji GOTY. Przynajmniej w Polsce.

  • Nic za darmo nie dostaniesz. Definitive Edition = GOTY. To jest dokładnie jedno i to samo wydanie. Jedynie nazwę zmienili (taki chłyt marketingowy by jeszcze utrzymać zainteresowanie grą i pchnąć sprzedaż ostatnimi siłami).

 • Przypominają mi się ceny z ostatnich „-brań” i te ceny teraz są średnio dwukrotnie wyższe. Np,? Oblivion, Wolfenstein3D, Fallout 3, Call of Cthulhu, Doom 3 było o połowę niższe, więc te ceny tutaj to żadna promocja.

 • Herr Pietrus

  Promocja po zbóju!
  Niestety, mili państwo, zaczynają sie czasy premier po 200-250 zł i szczytowych przecen w okolice 50 zł…

  • Masz na myśli polskie duże sklepy z oficjalną dystrybucją 😉

 • Ciekawe czy będzie niedługo Dishonored na przecenie…

  • Jeśli akcja z Amazonem dalej działa – podobno możesz wyłapać za darmo, ale nie potwierdzę, nie chciało mi się zakładać konto.

 • Źle się dzieje dla graczy: premiery gier na PC coraz droższe, na Steam gry coraz częściej mają 60€ na start, wyprzedaże stały się droższe (a śledzę ceny dobry 4 rok). Ta wyprzedaż to potwierdza – Pamiętam jak Call of Cthulhu – DCOTE oraz RtCW były za piątaka.

  • 60euro to teraz normalna cena w Europie. A wg Steam w tym roku właśnie dołączyliśmy do tej bogatej Europy.

   • W Europie tak, u nas nie.
    Idę jeszcze mocniej w bundle i wyprzedaże. Nie dam się 😛

  • Póki szybko tanieją to nie jest tak źle.

  • HDN900

   Skoro ludzie pozwolili Steamowie na to żeby płacić grubą kasę i nie mieć prawa odsprzedać gry czy konta ? W ogóle cała sprzedaż cyfrowa powinna dawać taką możliwość. Szczególnie, że gry nie są po 10 czy 20€, a po 50-60€. I wcale na Zachodzie nie ma takich cen, wersje pudełkowe na Zachodzie też są tańsze niż Steam. Gorzej jak kiedyś nie będzie się dało w pudełku kupić gier taniej.

   The Technomancer Steam – 45€, w pudełku w Europie spokojnie 40-45€. Taki np. Total War: WARHAMMER to 60€ na Steam i 55-60€ w pudełku. Sorry, ale podobno gry i muzyka miały być tańsze, a tracimy możliwość odsprzedaży i płaci się tyle samo albo nawet więcej ?! Jak tak dalej pójdzie to chyba przestanę lubić twórców, wydawców i powiem…jak dobrze, że jest piractwo, skoro tak sobie pogrywają.

   • Właśnie to jest smutne, że na PC strach brać preorder pudełkowy. Dodasz klucz do Steama i nawet jak Ci się szybko gra nie spodoba, to nie masz co z tym fantem zrobić. Jedynie zostaje zakup na Steamie za owe 60€, ale jak pudełko kosztuje o połowę mniej to żal dopłacać. Z kolei na konsoli kupujesz pudełko i jak Ci się nie spodoba to odsprzedajesz z niedużą stratą. Ba, nawet po przejściu gry tak można. ~~

 • Właśnie trochę nie ogarniam tej promocji, gdyż prawie wszystko z listy były sporo taniej na wszelakich wiosno/jesienio/latobraniach. Fallout 3 GOTY to chyba nawet po 8.75 był.

  • крис

   Dokładnie. Sam pamiętam, że angielska wersja Call of Cthulu była za 5, czy 8 zł.

  • Gryzłold

   Na wszelakich w szczególności gdy dolar kosztował 3 złote. Myślicie że Bethesda rozlicza się w złotych polskich czy innych dolarach zimbabweńskich?

   • Uwielbiam te gadanie o dolarze za 3 złote. Oświeć mnie kiedy i jak długo dolar kosztował 3 zł, bo to naprawdę zamierzchłe czasy. Już od bardzo dawna w granicach 3.7-4.0 się dolar utrzymuje.

    • Gryzłold

     Dolar w okolicach 3 złotych był przez jakieś 10 lat – od końca 2004 do końca 2014. W ciągu tego okresu czasem trochę drożał, czasem taniał – gdy zaczął się w USA kryzys spadł u nas do jakichś 2 złotych, właśnie wtedy w Polsce pojawiły się te „premierowe gry po 100 zł” do których teraz wzdychacie zapominając, że dolar jest dziś 2 razy droższy niż wtedy. Wróciła cena z początku wieku (~4 zł), wróciły i tamte ceny premierowe (~200 zł za pecetową premierę), promocje też coraz gorsze, nic dziwnego.

    • Fj00b

     Przecież edytowałem wpis na długo przed Twoim postem, że mowa o braniach z 2015 r., więc z czasu gdy dolar kosztował praktycznie tyle co dzisiaj..i wtedy jakoś w owym 2015 r., promocje były znacznie lepsze, więc ciężko za to dolara winić jeśli tyle samo stał względem zł.

    • Gryzłold

     Twierdzisz, że jeśli wydawca nie podwyższył cen natychmiast po tym gdy pseudowaluta w której są sprzedawane straciła na wartości powiedzmy 20%, to gdy spadnie o kolejne 5 czy 10 już nie ma do tego prawa? W 2015, czyli zaraz po tym jak w bodajże listopadzie 2014 gwałtownie zaczął drożeć u nas dolar, Bethesda mogła się zgodzić na zachowanie starej ceny licząc na to że to tylko chwilowe wahanie, na co już rok później widząc gospodarcze skutki rządów bolszewików nadzieję mogą mieć jedynie najbardziej naiwni – wszyscy pozostali rozumieją że już będzie tylko drożej i drożej. Chłopie, weźże się zastanów – jeśli sugerujesz że kurs złotówki względem dolara nie ma zasadniczego wpływu na ceny gier w Polsce, i że to nie temu, że dolar wrócił do cen sprzed dekady, a jak twierdzą niektórzy – Denuvo skutecznie eliminującemu „konkurencję z zatoki” zaczynamy mieć znowu ceny gier sprzed dekady, to naprawdę nie mamy o czym dyskutować.

 • Do Fallout2 wyjdzie za parę dni Fallout 1.5 Resurrection od naszych południowych sąsiadów.
  Do Skyrima bez dodatków wyjdzie angielski Endereal (od ludzi co robili Nehirim do Obliviona),
  Dobra okazja aby się zaopatrzyć.

 • Oblivion za 40zł jako promocja xd

  • No co chcesz? Za 60zł kupowałem go jakieś 8 lat temu w serii Premium Games ;D

   • Odpowiednik tamtej wersji już tylko za 54zł

 • Witek

  Ceny za DLC do Skyrima z kosmosu… Chyba nigdy ich nie kupie, no bez jaj, żeby placic za Dawnguard + Dragonborn wiecej niz za edycje Legendary…

  • Dlatego ja poczekam z zakupem F4 do porządnej promocji wydania kompletnego.

 • Bili

  Biedna ta promocja.

 • Wąty miejcie do Bethesdy. Od wydania F$ wszystko podrożało. Skyrima Legendary można było wyrwać za 17-20zł a F3 GOTY i FNV GOTY za 5zł ale najczęściej za 15zł. Widocznie nowe partie kluczy i gier w formie fizycznej Bethesda sprzedaje drożej bo gry na fali popularności F$ dalej dobrze się sprzedają.

  • No raczej nie – patrz ceny w innych sklepach. Muve zdziera, bo nie mają konkurencji na polskim rynku.

   • Przed premierą F$ normą było że gry Beth na wyprzedażach na steam były przeceniane -75% co właśnie dawało takie ceny jak napisałem wyżej. Od roku nie było żadnej obniżki -75% tylko -50%. tak więc twoja teoria nie trzyma się kupy.

    • Patrz – inne sklepy. Nie patrz na rosyjskie muve, które w swoim macierzystym kraju ma o wiele niższe ceny.

    • Na steam nie patrzeć, na muve nie patrzeć, na gog nie patrzeć, na amazon nie patrzeć, na gamersgate nie patrzeć, na greenmangaming nie patrzeć… to gdzie mam patrzeć? bo na tych stronach według isthereanydeal gry od bethesdy podrożały, czasami nie tylko na promocjach.

    • Yuplay, Gama, rosyjski oddział GG, Cdkeys, i tak dalej. Naprawdę jesteś tak ograniczony, że nie potrafisz sprawdzić większej ilości sklepów? Zresztą nie wchodzę z tobą Zenon w dyskusję, nie mam czasu pisać do ściany.

    • Gościu ja mam ponad 150 gier z czego połowa to tytuły AAA. I mam ryzykować blokadą konta lub jakimiś problemami żeby oszczędzić 5zł i jeszcze płacąc za towar kombinować z aktywacją a następnie żyć w obawie że któregoś pięknego ranka obudzę się z ręką w nocniku? Dzięki ale postoje.

    • Gama-gama, w tym roku (_po_ premierze F4).. Skyrim Legendary za ~11zł.. cóż.. w porównaniu do 78zł tutaj.. oszczędność „trochę” większa niż „5zł” ;D

     To tylko jeden przykład z jednego sklepu. Przykłady można mnożyć.

     Bez ryzyka, bez problemów, bez „kombinowania z aktywacją”, bez oszukiwania…

     Jeszcze nie spotkałem się wśród znajomych z „blokadą konta lub jakimiś problemami”, a łowców wśród nich nie brakuje.. nawet takich co bawią się VPNami i innym takim ustrojstwem. Najgorsze co było, to usunięcie jednej, „felernej” gry.

     Co do obawy, że „któregoś pięknego ranka obudzę się z ręką w nocniku”.. cóż.. obawa pozostaje.. jak w przypadku _wszystkich_ gier na Steam.. to tylko „wypożyczalnia” gier i Gaben w każdym momencie może zrobić cokolwiek ze _swoimi_ grami ;P (ale to zupełnie inny temat)

    • Gryzłold

     Zaraz się tu wszyscy posikają po nogach z wrażenia na te Twoje 75 tytułów AAA, dobre sobie 🙂

    • Że co? Jaką kombinacją? Kupujesz grę i aktywujesz, tyle.

     BTW. 150 gier? Przecież to jest nic.

  • Gryzłold

   FNV GOTY to za 5 zł było tylko w ruskich sklepach, gdzie zresztą ciągle za tyle bywa. Był też parę razy oczywisty pricebug w ubishopie, gdzie FNV Ultimate sprzedawali po tej samej cenie co podstawową wersję. Trzeba było brać bo tanio to już było.

 • Ależ promocje