X

«

»

Gry 1C Company, 2K i Rockstara w promocji w Funstock Digital

funstock

Ceny z kodem zniżkowym JUN-COUPHOT-RED20

Grand Theft Auto: The Trilogy – £3.19 – Steam
Grand Theft Auto IV: Complete Edition – £4.79 – Steam
Grand Theft Auto V – £20.79
King’s Bounty: Dark Side – £3.19 – Steam
L.A. Noire: The Complete Edition – £3.99 – Steam
Max Payne Complete Bundle – £4.31 – Steam
Men of War: Assault Squad 2 – Deluxe Edition – £4.55 – Steam
NBA 2K16 – £7.99 – Steam
NBA 2K16 – The Michael Jordan Edition – £10.39 – Steam
XCOM: Enemy Unknown – The Complete Edition – £3.99 – Steam
XCOM 2 – £20.79 – Steam

Pełną listę przecenionych gier znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Borderlands: The Pre-Sequel – £9.59 – Steam
Borderlands 2 – Game of the Year Edition – £6.95 – Steam
Borderlands – Game of the Year Edition – £3.99 – Steam
Grand Theft Auto: The Trilogy – £3.19 – Steam
Grand Theft Auto IV: Complete Edition – £4.79 – Steam
Grand Theft Auto Online: Great White Shark Cash Card – £7.99
Grand Theft Auto Online: Megalodon Shark Cash Card – £33.59
Grand Theft Auto Online: Whale Shark Cash Card – £19.19
Grand Theft Auto V – £20.79
Grand Theft Auto V Great White Bundle – £23.19
Grand Theft Auto V Megalodon Bundle – £33.59
Grand Theft Auto V Whale Bundle – £27.99
King’s Bounty: Armored Princess – £2.95 – Steam
King’s Bounty: Collector’s Pack – £6.95 – Steam
King’s Bounty: Crossworlds – £2.95
King’s Bounty: Dark Side – £3.19 – Steam
King’s Bounty: The legend (Online Collector edition) – £1.99
King’s Bounty: Warriors of the North (Win – Mac) – £4.39 – Steam
King’s Bounty: Warriors of the North – Ice and Fire DLC – £1.59 – Steam
L.A. Noire: The Complete Edition – £3.99 – Steam
Max Payne Complete Bundle – £4.31 – Steam
Men of War – £0.79
Men of War: Assault Squad – £1.59
Men of War: Assault Squad 2 – £4.95 – Steam
Men of War: Assault Squad 2 – Deluxe Edition – £4.55 – Steam
Men of War: Assault Squad DLC Pack – £0.79
Men of War: Assault Squad GOTY Edition – £2.39
Men of War: Condemned Heroes – £1.19
Men of War: Red Tide – £0.79
Men of War: Vietnam – £1.11
Men of War: Vietnam Special Edition – £1.35
NBA 2K16 – £7.99 – Steam
NBA 2K16 – The Michael Jordan Edition – £10.39 – Steam
Sid Meier’s Civilization®: Beyond Earth™ – £9.59 – Steam
Sid Meier’s Civilization®: Beyond Earth™ – Rising Tide – £14.39 – Steam
Sid Meier’s Civilization® V: Brave New World (DLC) – £3.99 – Steam
Sid Meier’s Civilization® V: The Complete Edition – £6.95 – Steam
Sid Meier’s Civilization V: Gods & Kings (DLC) – £3.99 – Steam
Spec Ops: The Line – £3.99 – Steam
The Bureau: XCOM Declassified – £2.95 – Steam
The Darkness II – £3.99 – Steam
XCOM: Enemy Unknown – £2.95 – Steam
XCOM: Enemy Unknown – The Complete Edition – £3.99 – Steam
XCOM: Enemy Within – £3.99 – Steam
XCOM 2 – £20.79 – Steam

 • XCOM: EU można spokojnie polecić. długo nie podchodziłem do tej gry, bo naczytałem/nasłuchałem się recenzji fanów poprzedniej serii, jak to bardzo jest ta gra zepsuta uproszczeniami… i potwierdzam. popsuli zabierając nam rozbudowane statystyki i rozwój żołnierzy, ale nadal gra się świetnie.
  Civek V też jest świetny. wersja pełna warta kupienia, choć na pewno jeszcze będzie taniej.
  za to totalnie nie opłaca się kupować GTA5. mój najbardziej nietrafiony zakup tego dziesięciolecia (dałem coś koło 120zł) :/ owszem, b. fajny singiel, tyle, że skończyłem go w 4 dni. jestem nieco staromodny i uważam, że 4 dni to powinno zjadać demo dobrej gry, a nie kompletny produkt. jeżeli taki produkt po 2 latach od wydania kosztuje tyle, co 3-4 gry w podobnym wieku, to już jest nieuzasadniony gwałt na portfelu. multi jest tak złe, że nie chce mi się nawet o nim myśleć. ci wszyscy ytuberzy, którzy nawalili masę gameplay’ów o tym jak wspaniale się bawili przy multi wiszą mi kasę :/ reasumując: jeśli chcesz się przyczynić do tego, żeby gry były coraz krótsze i droższe, to kup. jeśli chcesz pograć po sieci, to polecam darmowe APB Reloaded. wygląda jak gra z lat 90., ale kulturą graczy i misjami bije GTA.
  Bordelandsów też nie lubię, ale im dam spokój 😉

  • Przeszedłeś GTA V w 4 dni? lel, w 2013 przeszedłem tę grę po dwóch tygodniach a siedziałem przed konsolą prawie cały czas… No chyba że robiłeś speedrun z samego wątku głównego (to i tak chyba 69 długich misji) i nie wychodziłeś z domu ani nie spałeś. „jeśli chcesz pograć po sieci, to polecam darmowe APB Reloaded. wygląda jak gra z lat 90., ale kulturą graczy i misjami bije GTA.” – no i wydaje mi się że wspomniane przez ciebie APB Reloaded to jedyna gra w jaką grałeś. Nawet nie potrafiłeś napisać dlaczego multiplayer w GTA V jest według ciebie słaby… ” ci wszyscy ytuberzy, którzy nawalili masę gameplay’ów o tym jak wspaniale się bawili przy multi wiszą mi kasę :/” Jeżeli wiesz że było dużo gameplayów to pewnie oglądałeś chociaż połowę z nich, dlaczego więc nie wiedziałeś co kupujesz?

   • na główny wątek w GTA5 wystarczy ok. 30h. po 1 odpaleniu gry spędziłem przy niej cały dzień z efektem „jeszcze jedna misja” 🙂 bardzo fajna fabuła, zastrzeżenie mam do długości. przeszedłem prawie wszystkie GTA, jakie wyszły na PC (bez 3 i Londynu). w VC, SA i IV grałem tygodniami, a nawet miesiącami. fakt, że jest różnica, czy się siedzi 8h, czy 2h…, tylko co Cię chłopaku/dziewczyno obchodzi ile siedzę przy jakiejś grze?
    co mam do multi? wkurzające misje, które czasem niepotrzebnie wymagają współpracy z innymi graczami (choćby ta w której trzeba gdzieś tam dojechać 2 lowriderami żeby później… nie będę spolerować). to multi zdecydowanie jest dla ludzi grających większą bandą. ja natomiast lubię grać sam przeciw innym, lub podczepiać się pod przypadkowych graczy. tym bardziej, że znajomi nie grają w takie rzeczy… ale największą wadą multi w tej grze totalnie brak jest ochrony przed trollami. niestety, gimby i inne patałajstwo nie daje ludziom grać i nie ważne, jak dobry będę, bo zawsze kończy się tym, że taki gracz na poziome o 50 wyższym od mojego, widząc, że atakując mnie często sam ginie, po prostu wyznacza nagrodę, no i cóż… żadnego admina na serwerze nie ma. na szczęście można zgłosić zachowanie graczy… musiałem trochę poszperać w menu, ale znalazłem i… po przeczytaniu b. ważnego komunikatu dla graczy, że nieuzasadnione użycie tej funkcji może skutkować banem dla mnie – wyszedłem z gry. prawie zawsze ktoś uniemożliwiał mi grę w ten sposób, więc logowałem się coraz rzadziej, aż stwierdziłem, że to nie ma sensu. a nie chce mi się już grać w singla. kilka miesięcy temu gdzieś przeczytałem, że R* łaskawie pochylił się nad normalnymi graczami i teraz można być ‚niewidzialnym” dla jednego gracza. fajnie. czyli kiedy to mi się włączy, to i tak wyznaczy nagrodę, to i tak uniemożliwi mi normalne granie. czyli latami myśleli, aż wymyślili rozwiązanie, które nawet „na papierze” nie działa ;] i zanim mi tu wyskoczysz z jakimś „było nie podpadać”, to zaznaczę, że z zasady nic nie spamuję i nie podpadam zachowaniem. to nie to pokolenie. tej największej wady gry w gameplay’ach nie było widać.
    peace, truskawki & heavy metal.

    • ” tylko co Cię chłopaku/dziewczyno obchodzi ile siedzę przy jakiejś grze?” Przecież ja nic takiego nie pisałem, po prostu to co piszesz znacznie różni się od tego co sam widziałem (przechodziłem tę grę kilka razy, więc wiem o czym piszę) i zastanawia mnie w jaki sposób udało ci się przejść tę grę tak szybko i jeszcze napisać że „4 dni to powinno zjadać demo dobrej gry”.

    • ok. może za szybko przeczytałem. interesowała mnie fabuła. nie bawiłem się za wiele jakimiś pierdołami pobocznymi. nie pamiętam nawet hasło do tej ich śmiesznej platformy, więc nie chce mi się dokładnie sprawdzać, ale na PC można to przejść w jakieś 30h.

   • ble. nie będę edytować błędów. za ładna pogoda 🙂

   • „Nawet nie potrafiłeś napisać dlaczego multiplayer w GTA V jest według ciebie słaby”
    Dawno nie grałem (bo sprzedałem kopie) więc jeśli się dużo zmieniło to mnie popraw.
    1. Fanowskie MP do starszych GTA (np. SA) są bardziej rozbudowane, zawierają znacznie więcej trybów/misji/mody. Niestety dawno w żadnego nie grałem, więc nie wiem jak z populacją obecnie się mają sprawy. Jednak w czasach świetności pozwalał grac na nawet 300! graczom na jednym serwerze, gdy na oficjalnym MP GTA IV o ile się nie mylę max 32.
    2. Największy minus który sprawia, że jak ktoś chce porobić coś konkretnego w MP to może zapomnieć. Brak konkretnego (wyspecjalizowanego) serwera. W Fanowskich masz np. servery tylko do wyścigów, tylko do DM, Stuntów, Zombi, FFA itp. W GTA V musisz utworzyć „poczekalnie” pozapraszać ludu, wybrać auta/trase/reguły i dopiero ścigasz się na JEDNEJ trasie (w czasie od utworzenia poczekalni do zakończenia jednego wyścigu w SA:MP/MTA zdążył byś już się ścigać na kilku, a może nawet kilkunastu trasach). Dodatkowo zawsze po jednym (i zawsze ktoś w trakcie) wyścigu wyjdzie, więc musisz znów szukać ludzi do poczekalni, wybrać mapę auto itp.

  • XCOM rzeczywiście jest trochę uproszczony i nie wszystkim może podejść mechanika osłon, ale gra przednia.
   Polecam również przyglądnięcie się modyfikacji „Long War”.. znacznie zmienia rozgrywkę modyfikując podstawkę i dodając dużo rzeczy. Rekomenduje zwłaszcza tym, dla których gra była zbyt uproszczona.