Grim Dawn z dodatkiem w niższych cenach na GOG.com

Grim Dawn – 66,69zł (+ zwrot 6,30zł do wykorzystania w sklepie)
Grim Dawn: Crucible DLC – 20,99zł (+ zwrot 4,00zł do wykorzystania w sklepie)

Oferta potrwa do 10 sierpnia.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Grim Dawn z dodatkiem w niższych cenach na GOG.com"

   1. Niektórzy to wszystko by za 1$ chcieli xD
    Zwłaszcza Najlepszy H’n’S od czasów PoE (wiem, darmowe ale przebiło i jeszcze było D3 ale D3 to… gniot trochę. Wiem bo mam z RoS).

   2. Bo to cFalcon. Jeden z kilku typów na tej stronie, których 99% komentarzy to narzekanie/krytykowanie. 😉

   3. Osoby orientujące się wiedzą czemu dolar jest wystarczający, a całej reszcie tłumaczyć nie zamierzam bo i tak nie zrozumieją.

  1. za dolara to nie wiem czy ty bys poszedl xD

   a wracajac do Grim Dawn to bardzo ciekawa pozycja, spedzilem ponad 200 godzin i nadal jest spoooooro do zrobienia, duzo buildow do poeksperymentowania, swoboda tworzenia postaci, takie Titan Quest tylko lepsze duuuzo

 1. gra jest rewelacyjna 🙂 kupilem dawno temu na Steam i przeszedlem jeszcze w fazie Early Access. dalem okolo 66 PLN i nie zaluje nawet zlotowki.

   1. cos kolo 80. dwa pierwsze poziomy trudnosci zaliczone i zrobilem
    przerwe. kiedys z checia wroce, sprawdze zmiany i przejde ostatni poziom
    trudnosci.

 2. Dałem 7 kluczy TF2 za nią. Grało się fajnie ale gra jest wybitnie na raz, tak samo jak ich Titan Quest. W sensie np po roku można przyciąć ale nie jest to H’n’S gdzie się spędza godziny na endgame czy coś takiego bo po prostu nudzi (brak jakiejkolwiek randomizacji na mapie świata nie pomaga)

  Anyway warto

  1. Podobno to DLC właśnie rozwiązuje ten problem, dodając randomowy tryb do end-game (i nie tylko). Zresztą sama gra naprawdę dobra, nie za prosta na najwyższym poziomie trudności i z bardzo fajnym klimatem/uniwersum.