X

«

»

GRID: Autosport – Przegląd ofert przedpremierowych

Choć coroczny okres ogórkowy w świecie gier video zacznie się już niedługo, to zanim to nastąpi czeka nas jeszcze kilka ciekawych premier. Już za niespełna tydzień (27 czerwca) swoje małe święto będą mieli fani samochodówek, bo sklepów trafią najnowsze wyścigi firmy Codemasters. Jeśli jesteście jednymi z nich, polecamy wam sprawdzić nasz przegląd!

 

 

 


PC

Dobrą wiadomością dla zwolenników cyfrowych wersji gier jest fakt, że najtańsza oferta, którą znaleźliśmy, to bogatsza od standardowej edycja Black. Klucz Steam możecie znaleźć w Simply Games za £16.99 (ok. 90 zł). Znacznie gorzej jest jednak w przypadku „pudełek”, bo w większości sklepów po doliczeniu kosztów wysyłki kosztują one po ok. 120 zł lub więcej. W związku z tym całkiem niezłą opcją wydaje się możliwość zakupu gry w empik.com z 117.99 zł i jej odbiór bez dodatkowych opłat w jednym z licznych sklepów sieci w całej Polsce. Osoby, dla których wygodniejsza będzie dostawa do domu, mogą skorzystać z odrobinę droższej oferty euro.com.pl. GRID: Autosport kosztuje tam 119 zł, a za kuriera nie trzeba dokładać ani grosza.

PS3 i X360

Niestety tym razem ceny w brytyjskich sklepach są porównywalne do tych rodzimych i za nowe wyścigi Codemasters będzie trzeba zapłacić ok. 200 zł, czyli całkiem sporo, jak na tytuł na stare konsole. Po doliczeniu kosztów dostawy do najtańszych ofert wyszło nam, że prawdopodobnie najlepszą propozycję dla posiadaczy PS3 i X360 przedstawiło euro.com.pl, które za grę życzy sobie 199 zł.

Wydanie limitowane – Black Edition

Oprócz wymienionej przez przez nas wcześniej cyfrowej wersji na PC Black Edition trafi także do wybranych sklepów w formie pudełkowego wydania. W kraju znaleźliśmy go wyłącznie w ofercie empik.com, gdzie zwolennicy PC zapłacą 129.99 zł, a PS3 i X360 po 215.99 zł. Odbiór osobisty w salonach sieci w całej Polsce jest darmowy.

Bardziej cierpliwe osoby mogą też skorzystać z nieco tańszych sklepów w Wielkiej Brytanii. Pudełkowa wersja Black Edition na PC w ShopTo kosztuje £21.85 (ok. 115 zł), a za wydania na konsole Sony i Microsoftu game.co.uk życzy sobie po £34.99 (ok. 183 zł). Pamiętajcie, że za wysyłkę w obu sklepach trzeba dopłacić jeszcze £3.

 • Można liczyć na jakieś aktualizacje jeszcze przed premierą?

 • Tradycyjnie, poczekam kilka tygodni aż będzie za 30zł. :]

 • Ktos kopił na simple? bo u mnie w opisie transakcji „in progress”

  • Piczerki

   ja sie zastanawiam… Status najprawdopodobniej zmieni sie po premierze. Na stronce napisali, ze klucze beda wysyłac w dniu premiery

  • Piczerki

   no i po ptokach… mi teraz pokazuje £24.99 … ;/

   • rb

    Juz jest normalnie