Promocja na Greedfall

Greedfall – R$38,73 (~19,36 zł)

Sposób dokonania zakupu opisujemy w dalszej części wpisu.

Poradnik dot. zakupu gier w brazylijskim regionie Microsoft Store

Krok 1. Kupujecie giftcardy do brazylijskiego Microsoft Store:

  • G2A: 50 BRL za 41,95 zł lub
  • G2A: 100 BRL za 54,13 zł, GAMIVO: 100 BRL za 49,48 zł z kodem 3RDBIRTHDAY2

Ze względu na cenę zakupu rekomendujemy giftcard o większym nominale – środki pozostałe z płatności giftcardem 100 BRL możecie przeznaczyć na dowolną inną grę, np. The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition – R$29,70 (~14,85 zł).

Krok 2.ustawieniach profilu na stronie Microsoft należy dodać dowolny brazylijski adres znaleziony w Google.

Krok 3. Kupujecie gry na brazylijskim MS Store przez przeglądarkę, klikając w linki podane w newsie. Dokonajcie zakupu, klikając w przycisk „Encomendar”. Giftcard aktywujecie w momencie wybierania metody płatności za grę. Zakupy w Brazylii nie wymagają użycia VPN.

Uwaga

Łowcy, nie zdarzyło się jeszcze aby Microsoft banował za zakupy w „obcych” regionach za pośrednictwem giftcardów, niemniej jednak, ponieważ nasze poradniki dot. brazylijskiego MS Store rozeszły się po całym internecie, radzimy zachować ostrożność i rozwagę. Najlepszym według nas rozwiązaniem jest zakup w/w gier na nowo utworzonym koncie w Microsoft Store. Na konsoli Xbox One możecie być zalogowani jednocześnie na kilku kontach – zbieranie osiągnięć oraz granie możliwe jest na dowolnym z nich, nawet jeśli gra jest przypisana do innego konta.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.