«

»

Grand Theft Auto V za ok. 66,50 zł w cdkeys

Grand Theft Auto V (GTA 5) PC – £14.05 (66,46 zł) – Rockstar DRM

Aby uzyskać powyższą cenę:

 • Zmieńcie walutę na GBP w prawym górnym rogu ekranu
 • Wykorzystajcie kod na 5% rabatu za polubienie fanpage’a cdkeys na Facebooku. Kod działa tylko dla zalogowanych na stronie sklepu.
 • VVulkan

  Jak tam będzie jakaś promocyja na Rise of the Tomb Raider to dajcie znać, byłbym bardzo wdzięczny <3 xd

  • Polecam brać tylko edycję ze wszystkimi dodatkami, ja wziąłem samą podstawkę i trochę żałuję :/

   • Ja żałuję, że w ogóle kupiłem tą grę. Ogromne rozczarowanie.

    • Tzn.? Jestem fanem starego TR, choć to gry dalekie od ideału. TR 2013 mnie znudził po kilku godzinach, to dobra gra, ale tak niesamowicie nijaka, nie mająca nic wspólnego z dawną serią (poza nazwą). Słyszałem że w TR 2 jest pod tym względem trochę lepiej, ale też za wiele nie warto się spodziewać.

     Stare TR może i są archaiczne, z modelem rozgrywki całkowicie odbiegającym od dzisiejszego, to jednak mimo wszystkich wad ciężko odmówić im klimatu. Nie jest to oczywiście rozrywka dla każdego.

    • Jeśli TR z 2013 cię wynudził, to obawiam się, że z dwójką będzie podobnie, jeśli nie gorzej. Podstawowy problem TR2 to (jak dla mnie) totalny brak klimatu – głównie przez lokalizację wydarzeń. O ile odkrywanie starożytnych grobowców w Tomb Raiderze to był zawsze mocny punkt, o tyle chodzenie po terenach byłego ZSRR dla mnie to tragedia. Jest tyle świetnych kultur z potencjałem do „tombraiderowania” a oni wzięli Sowietów.

     Druga sprawa to strasznie nudny gameplay. Walka jest zbyt prosta, co z kolei sprawia, że cały rozwój postaci czy crafting jest praktycznie zbędny i nie przynosi żadnej satysfakcji. Nie ma nawet żadnych fajnych znajdziek, które by motywowały do eksploracji map zbudowanych przecież na zasadzie metroidvanii. Ja nie miałem najmniejszej ochoty cofać się do wcześniej odwiedzonych lokalizacji, żeby odkryć poprzednio niedostępny teren skoro i tak mogłem tam znaleźć jedynie kolejny zestaw złomu. Złomu, który mogłem wykorzystać jedynie do (i tak niepotrzebnego) ulepszenia ekwipunku.

     O ile grę można przejść w trochę ponad 10 godzin. Ja naprawdę starałem się polubić nowego Tomb Raidera i poświęciłem tej grze 21 godzin. Przez większość tego czasu myślałem tylko o tym, żeby się skończyło.

  • Na cdkeys pojawia się regularnie, za mniej niż 50 złotych. Świetna cena za taką grę. Ze wszystkimi dodatkami, rzecz jasna.