Graj już teraz na PC! Hogwarts Legacy dostępne na Steam, ale z problemami! (akt.)

Premiera Hogwarts Legacy na PC zaliczyła mały falstart. Użytkownicy, którzy zakupili edycję Deluxe bezpośrednio na platformie Valve mogą już testować najnowszą grę Avalanche Software. Niestety wszystkie osoby, które aktywowały klucze nabyte poza sklepem Steam, musiały na dostępu do tytułu poczekać nieco dłużej.

Aktualizacja 2

Zaktualizowaliśmy ceny w artykule.

Premiera Hogwarts Legacy na PC

Osoby zamawiające pre-order Hogwarts Legacy Deluxe Edition otrzymywały ekskluzywny dostęp do gry na 3 dni przed jej debiutem na rynku. Niestety, z nieznanych przyczyn, wszystkie kopie tytułu zakupione poza Steam (bez względu na to czy była to oficjalna, czy też nieoficjalna dystrybucja) nie pozwalają na uruchomienie produkcji w ramach wczesnego dostępu:

Problem ten nie dotyczy osób, które zakupiły swoją kopię bezpośrednio na platformie Valve. Mimo tych niedogodności, gracze oszaleli na punkcie premiery Hogwarts Legacy, a grę na Twitchu ogląda aktualnie ponad 1 milion użytkowników:


Gdzie kupić Hogwarts Legacy Deluxe Edition na PC w promocyjnej cenie?

Łowcy, ze względu na wspomniane problemy z kluczami, najlepszym sposobem na zagranie w Hogwarts Legacy na PC już dziś, jest zakup edycji Deluxe bezpośrednio na Steam.

Problem z dostępem do gry został rozwiązany. Poniżej znajdziecie najlepsze aktualnie oferty na tanie Hogwarts Legacy Deluxe Edition:

Przypominamy, że oficjalna data premiery Hogwarts Legacy została ustalona na 10 lutego 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.