GOG.com - eksperyment cenowy + promocyjna cena Sanitarium

 width=W  promocyjnej cenie na gogu można dziś nabyć:

 – Sanitarium – 3,99$ (ok 12,5 zł)


Ponadto gog.com przeprowadza eksperyment(nie określono ile czasu będzie trwał okres „próbny”)  z permanentną obniżką cen części produktów.

Z 5.99$ na 3.99$ przeceniono  : Alien Shooter, Celtic Kings, Commandos Ammo Pack, Constructor, Empire Earth, Knights and Merchants, Litil Divil, Lords of Magic, Lords of the Realm, Mobile Forces, Myst: Masterpiece Edition, Outcast, Personal Nightmare, Realms of Haunting, Rollercoaster Tycoon, Simon the Sorcerer, Waxworks.

Z 9.99$ na 6.99$ przeceniono : Broken Sword 4: The Angel of Death, Ceville, Evil Genius, Haegemonia Gold Edition, King’s Bounty, Moto Racer 3, Red Baron Pack, Shadowgrounds, Sherlock Holmes, The Incredible Machines, Warlords Battlecry 3

 
Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "GOG.com – eksperyment cenowy + promocyjna cena Sanitarium"

 1. Klasyczne gry. Nie wiem co wybrać 😀
  A i pytanko. Które gry są na steama (jeśli takie są).?

  1. Na steamie na pewno jest Alien Shooter 1,2 oraz Zombie Shooter 1,2 etc. Dodatkowo te gry możesz kupić klucze na steam za 1-3 PLN na allegro więc oferta GoG w tym departamencie nie jest dla Ciebie.

   Commandosi też są na steam i bodajże Shadowgrounds.

   Z tych gier warto na 100% Lords of the Realm 2, jest rewelacyjna gierka, jak dla mnie dużo bardziej wciągająca niż którykolwiek z total warów.

   Empire Earth ze względu na możliwość rozwoju od bardzo prymitywnych er do przyszłości, pokuszę się może na Warlods Battlecry 3 XD

   1. Aotje o czym ty piszesz. Żadnej gry z goga nie można zarejestrować na steam. Nawet gry, które są steamworks i trzeba je zarejestrować na steam i wszystkie serwisy sprzedają je jako klucze steam, to gog ma wersje niesteamową, której nie da się na steam zarejestrować np. Alan Wake.