Promocja na Gnosia

W Nintendo eShop zakupicie taniej Gnosia na konsole Nintendo Switch. Produkcja została przeceniona po raz pierwszy od premiery.

  • Gnosia – 80,00 zł (Polska) | 78,91 zł (Rosja)

Promocja trwa do 11 sierpnia.

W rozwinięciu wpisu znajdziecie poradnik opisujący sposób dokonania zakupu gry w rosyjskim regionie.

Gnosia to… fabularyzowany Among Us dla jednego gracza

Postać gracza budzi się na statku kosmicznym, w którym wśród załogi grasuje istota zwana Gnosią. Główny cel to zdemaskowanie zagrożenia wspólnie z resztą załogi i przegłosowanie kto zostanie poddany hibernacji. A co jeśli jest więcej niż jedna Gnosia?

Produkcja została doceniona przez prase grową – w serwisie Metacritic Gnosia może pochwalić się średnią 82/100 punktów Metascore. Natomiast sami gracze przyjęli grę jeszcze cieplej, bowiem średnia z ocen społeczności wynosi 86/100 punktów.

Jak kupować gry w innym regionie Nintendo eShop?

  1. Na witrynie internetowej accounts.nintendo.com zmieńcie region konta na kraj, w którym znajduje się tańsza gra (region RPA oznacza South Africa).
  2. Dokonać zakupu gry przez konsolę lub przeglądarkę i opłacić zamówienie kartą walutową Revolut lub PayPalem (płatność PayPalem nie jest dostępna w RPA). Jeśli nie macie jeszcze Revoluta, skorzystajcie z naszego linku.
  3. Po skończeniu zakupów możecie z powrotem przestawić konto na rodzimy region – ponownie skorzystajcie ze strony accounts.nintendo.com.

Uwaga

Regiony konta Nintendo możecie zmieniać do woli, niemniej jednak pamiętaj o tym, że zmiana regionu resetuje środki w wirtualnym portfelu Nintendo. Jeśli macie w portfelu jakieś złotówki, najpierw je wykorzystajcie i dopiero później zmieńcie region. Mowa o pieniądzach doładowanych bezpośrednio kartą płatniczą, nie o Gold Coins. Złote Monety, otrzymywane za zakupy w sklepie Nintendo, są przypisane do danego regionu, w którym zostały zdobyte.Grupa dla fanów konsol Nintendo Switch

Wszystkich sympatyków konsol Nintendo Switch zapraszamy do specjalnie utworzonej grupy tematycznej na Facebooku – Łowcy Gier Nintendo Switch.

W tym miejscu znajdziecie newsy, ciekawostki oraz dyskusje poświęcone konsolom Nintendo Switch, grom i akcesoriom.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.