GMG Summer Sale – oferta dnia (dzień 6)

-47% – Grand Theft Auto V – £13.17 (63,80 zł) – Rockstar DRM

Oferta potrwa 24 godziny.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "GMG Summer Sale – oferta dnia (dzień 6)"

 1. Chciałem GTA V w końcu ograć – kumpel ogrywał na konsoli, popatrzyłem chwile i mi chęci przeszły.

  ”Tego sie nie da wytłumaczyć”.

  1. Miałem podobnie z GTA4 – stara trylogia + LC/VC Stories na PS2/PSP były o niebo lepsze dla mnie. Może to grafika bardziej realistyczna albo co?

   1. Po prostu w San Andreas było mnóstwo „niepotrzebnych” aktywności dodatkowych i lokacji wykorzystywanych podczas fabuły tylko raz (jakaś kopalnia, jakiś bunkier, itd.). W nowszych GTA postawili na recykling wszystkiego, jeżdżenie w te same miejsca wiele razy i gra tak nie wciąga. Szczerze wolę właśnie San Andreas – mam ten wybór czy chcę sobie zrobić kilka misji jako taksówkarz, policjant, pojeździć ciężarówką w stylu Euro Truck Simulator, zagrać w kasynie na maszynach. Do tego San Andreas miało niby mniejszą mapę od piątki, ale jednak była ona bardziej zróżnicowana. Kilka miast i tereny między nimi robiły robotę.

    W piątce na plus tryb Online, który niestety z czasem zmienił się w symulator grindu czy symulator dostarczania paczek. Fakt, jest to przyjemny grind, jeśli gra się ze znajomymi albo puszcza się na drugim monitorze jakiś serial, streama z twitcha, czy filmiki z youtube, ale to nadal grind. Trzeba spędzić w grze mnóstwo czasu żeby wygrindować kasę na to co chce się w grze kupić.

 2. Z tego co widzę to spadła cena bazowa na steam. Także teraz tylko czekać na jakieś grubsze zniżki.