«

»

GMG Summer Sale – Flash Deals (Dzień 7, tura 2)

-81% – Deus Ex: Mankind Divided – £3.77 (18,17 zł) – Steam
-27% – Just Cause 4 Gold Edition – £49.67 (239,36 zł) – Steam

Oferta potrwa do godziny 17:00.

 • Ktoś coś może powiedzieć o Mankind Divided? Fajne, nie fajne? DLC jest potrzebne do tak zwanego „full experience”? Kupować już czy poczekać na jakieś GOTY?

  • Gość

   Jeżeli chodzi o grę wszystko spoko tylko jedynym minusem tej gry jest to, że jest za krótka :/ Human Revolution był o wiele, wiele dłuższy. DLC z więzieniem spoko, drugi dodatek niezbyt ciekawy. Jeżeli chodzi o czas gry to ja podstawkę i DLC zrobiłem w 64 godziny oczywiście eksplorując i hakując wszystko co się da.

  • Jeśli lubiłeś Human Revolution, to Mankind Divided też powinieneś, bo to w zasadzie to samo. Fabuła jest niestety nieco nieostra i niezbyt wciągająca, a i nie wykorzystano potencjału miejsca akcji (Praga wygląda tutaj w sumie jak jakieś dowolne inne miasto), ale samo „deusexowanie” jest wyborne – lokacje są zrobione z dużą dbałością o szczegóły i dla fanów kombinowania oraz wynajdywania różnych smaczków znajdzie się tu sporo do roboty. Do DLC dopłaca się teraz grosze, więc zdecydowanie warto to zrobić. Dodatki nie są wbudowane w grę, odpala się je osobno. Szczególnie zasługuje na uwagę „A Criminal Past”.

  • Mniej pomarańczy na ekranie, postacie bardziej zapadają w pamięć, z DLC to Criminal Past świetne.
   A i na końcu masz cliffhangera. Zakończenia w tej serii nie należą do dobrych, niestety, może za wyjątkiem pierwszej części.

  • Fajne. Mocno polecam DLC „Criminal Past” – jest świetne.

 • Cena naprawdę atrakcyjna, w szczególności dla osób, u których Mankind Divided jest na liście tytułów do nadrobienia.

 • deus ex na bazarku za 14 zeta jak coś