GreenManGaming - kolejne gry na steam za dychę lub mniej!

Dzisiaj na GreenManGaming:

The Last Remnant – 2,62$ (8,12 zł) – STEAM
Mortal Kombat Arcade Kollection – 1,74$ (5,39 zł) – STEAM
Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad – 3,49$ (10,82 zł) – STEAM
LEGO: Lord of the Rings – 10,49$ (32,52 zł) – STEAM

Ceny podane po odliczeniu 30% rabatu. Żeby z niego skorzystać, należy wpisać kod: GMG30-DPLIM-DN831

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "GreenManGaming – kolejne gry na steam za dychę lub mniej!"

   1. Z tą Biedronką bym nie przesadzał – Jeronimo Martins poszedł drogą Nowella i ze standardowej ceny 10 zł za film lub grę mają teraz „standardową cenę” 20 zł – przez to przestałem tam kupować boxy. Batman AA za 20 zł w Biedronce to wersja zwykła (nie GOTY i nie Steamowa), podczas gdy steamowe Batman AA GOTY był wczoraj na GMG za 3,49$, czyli połowę tej ceny.
    Jedyne co warto tam było kupić ostatnio to Hitman Quadrology, bo ze względu na spory prawne wycofano Hitman Contracts z dystrybucji elektronicznej, a te stare Hitmany praktycznie i tak nie mają multi. Nie zmienia to faktu, że Hitman Quadrology z pomarańczowej serii można było kupić za 14,99 zł,a w Saturnie widziałem chyba nawet za 7 albo 9,99 zł (już nie pamiętam), więc te 20 zł z Biedronki to jest propozycja dla ludzi, którzy nie mają dostępu do dużych sieciówek, nie mają karty z płatnościami internetowymi i muszą z konieczności kupować gry w spożywczakach, w którym nawet zapłacić kartą nie można, bo firma doszła do wniosku że ich klientami docelowymi będą ludzie płacący wyłacznie gotówką. Z tego względu oraz wiecznie stojących tam czerononosych jegomości (i bynajmniej to nie żaden Rudolf tylko panowie „daj pan 2 zł” omijam te sklepy szerokim łukiem, nawet jak mam po drodze.

   2. jasne @Skapiradlo, zgadzam się w 100%, ale kolega @oLiardi postawił tezę, że 'wszystko bije steama, nawet biedronka’, a nie biedronka bije wszystkie inne 'sklepy’ 😉

 1. Dear Ester na steama za parę groszy. Ale GMG ohhhooo, czy oni nie upadną jak się tak wyprzedają 🙂

  1. Spokojnie, spokojnie – na GMG wiedzą co robią. To nie są wpadki jak na GamersGate tylko przemyślana strategia (stakujące się vouchery), kredyt zwrotny za zakupy nowych tytułów, 2+2$ z rejestracji z reffera itp. – po prostu wiedzą jak skusić nas do sięgnięcia po kartę jak Steam daje ciała. Miałem nie kupować, ale Red Orchestra2 za 3,5 lub mnawet 1,5$ to jest po prostu „propozycja nie do odrzucenia” 😉

 2. W tym roku rzeczywiście Gabe Nowell odleciał w oparach absurdu z wyprzedażą i chyba zapomniał, że Steam jest otwartą platformą i nie jest „samotną wyspą”, tylko funkcjonuje w określonym otoczeniu rynkowym. IMHO śmiało można obecny sezona nazwać nie Steam Winter Sale, ale GMG Sale/Zimobranie itp.
  Dziś kolejny dzień absurdu: Saints Row 3 za 7,49 euro (~30 zł) odczas gdy dopiero co można było za mniejszą kwotę kupić cały pakiet blisko 10 gier THQ (w tym i SR3) za mniejszą cenę, Stalker Call of Prypat za niedorzeczne 7 euro (gdy na zimobraniu był za 1 zł do wzięcia), a sam ze 2 lata temu kupiłem Stalker CoP na Steamie za ~4 euro.
  Bardzo fajny sieciowy shooter dla znudzonych bajkowością Battlefieldów i tasiemców CoD – tzn. Red Orchestra 2 na Steamie za niedorzeczne 9 euro (37 zł) podczas gdy na GMG do jutra za 3,49$, a jak ktoś rejestruje nowe konto z refera dowolnej osoby (choćby mojego ze stopki posta) dostaje 2$ kredytów a kolejne zakupy – to wychodzi 1,49$ czyli ~3,65 zł w stosunku do 37 zł na Steamie – róznica jedynie dziesięciokrotna. Jak na to patrzę to zaczynam myśleć, że Gabe Nowell w czasach kryzysu i oszczędności lekko zwariował po zamknięciu się w swojej wieży z kości słoniowej ze złotymi klamkami :>
  Po wczorajszych 3 grach na GMG miałem przystopować, ale RedOrchestra2 za 3,5 albo nawet 1,5 dolara to jest chyba zbyt kusząca propozycja – w końcu nawet na Zimobraniu najtaniej była za 17 zł.

 3. Chyba zapominacie, że kazdy kod ze Steama to $ dla Valve. Czyli nie ważne gdzie gra sie sprzeda kasa dla nich leci. Mniejsza bo mniejsza ale leci.

  1. Na forum ogólnym nie można ich podawać – pkt. 10 regulaminu.
   Sam o tym do dzisiaj nie wiedziałem 😉

 4. Mój ref na GMG gdyby ktoś potrzebowal 2$  Pzdr

  remike: tak jak pisał kolega powyżej, prosimy o nie wklejanie własnych reflinków do gmg i innych stron.