Promocja na Ghostrunner
  Polecamy

Ghostrunner (Xbox One / Xbox Series) za 30,96 zł zamiast 49,60 zł w brazylijskim Xbox Store (akt.)

Został ostatni dzień, w którym zakupicie taniej Ghostrunner w wersji na konsole Xbox One i Xbox Series. Gra w polskim regionie kosztuje 49,60 zł, jednak korzystając z giftcardów do brazylijskiego Xbox Store cena Ghostrunner zostanie obniżona nawet do 27,20 zł – w zależności od nominału karty zakupionej w Eneba.

Promocje na Ghostrunner w Xbox Store:

  • Ghostrunner za 30,96 zł przy płatności giftcardem 100 BRL za €17.34 (78,19 zł) z kodem LOWCYGIER
  • Ghostrunner za 33,88 zł przy płatności giftcardem 50 BRL za €9.49 (42,79 zł) z kodem LOWCYGIER

Niewykorzystane środki z brazylijskich kart podarunkowych możecie przeznaczyć na zakup gier z ostatniej wyprzedaży w brazylijskim Xbox Store.

W rozwinięciu wpisu umieściliśmy dokładną instrukcję przedstawiającą jak kupić tanio Ghostrunner w Sklepie Xbox.

Darmowa aktualizacja Ghostrunner do wersji Xbox Series X|S od 28 września

28 września 2021 r. wszyscy posiadacze Ghostrunner otrzymają za darmo aktualizację do wersji na next-geny. Oznacza to, że kupując grę teraz za 27,20 zł pod koniec miesiąca do Waszego konta zostanie przypisane wydanie na Xbox Series X|S.

Aktualizacja

Ceny w artykule zostały zaktualizowane.

Ghostrunner taniej w brazylijskim Xbox Store

Krok 1. W sklepie Eneba zakup giftcard BRL o wybranym nominale:

  • 50 BRL – €9.49 (42,79 zł) z kodem LOWCYGIER lub
  • 100 BRL – €17.34 (78,19 zł) z kodem LOWCYGIER

Krok 2. Dodaj do konta MS Store dowolny brazylijski adres – skorzystaj z Google w celu znalezienia zagranicznego adresu.

Krok 3. Zakup Ghostrunner w brazylijskim Xbox Store, na karcie gry naciśnij przycisk Encomendar/Comprar, a następnie Começar! Adicionar uma forma de pagamento.

Karty podarunkowe aktywuje się w momencie wyboru płatności (Resgatar um cartão-presente). Kody z giftcardów podajemy jeden po drugim. Pozostałe środki z zakupu pozostają przypisane do konta i można je wykorzystać w przyszłości na inne gry.

Zakup Cyberpunk 2077 w brazylijskim MS Store
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.