Promocja na Ghostrunner

Cyfrowe wydanie gry Ghostrunner w wersjach na PC i konsole Nintendo Switch, PlayStation 4 / PlayStation 5 oraz Xbox One / Xbox Series X|S możecie zakupić w promocyjnych cenach w wybranych sklepach:

GOG.com: Ghostrunner (PC) – 49,59 zł 
Epic Games Store: Ghostrunner (PC) – 49,60 zł
Steam: Ghostrunner (PC) – 49,60 zł
Xbox Store (PL): Ghostrunner (Xbox One / Xbox Series X|S) – 49,60 zł
PlayStation Store: Ghostrunner (PS4 / PS5) – 50 zł
Nintendo eShop: Ghostrunner (Switch) – 49,60 zł (Polska) | 47,01 (Rosja)

Twórcy gry zapowiedzieli również next-gen upgrade. Wersja ulepszona Ghostrunnera na PlayStation 5 i Xboks Series X|S pojawi się już 28 września.

W rozwinięciu wpisu znajdziecie poradnik opisujący sposób dokonania zakupu w innych regionach sklepu Nintendo.

Jak kupować gry w innym regionie Nintendo eShop?

  1. Na witrynie internetowej accounts.nintendo.com zmieńcie region konta na kraj, w którym znajduje się tańsza gra (region RPA oznacza South Africa).
  2. Dokonać zakupu gry przez konsolę lub przeglądarkę i opłacić zamówienie kartą walutową Revolut lub PayPalem (płatność PayPalem nie jest dostępna w RPA). Jeśli nie macie jeszcze Revoluta, skorzystajcie z naszego linku.
  3. Po skończeniu zakupów możecie z powrotem przestawić konto na rodzimy region – ponownie skorzystajcie ze strony accounts.nintendo.com.

Uwaga odnośnie do zmiany regionów

Regiony konta Nintendo możecie zmieniać do woli, niemniej jednak pamiętaj o tym, że zmiana regionu resetuje środki w wirtualnym portfelu Nintendo. Jeśli macie w portfelu jakieś złotówki, najpierw je wykorzystajcie i dopiero później zmieńcie region. Mowa o pieniądzach doładowanych bezpośrednio kartą płatniczą, nie o Gold Coins. Złote Monety, otrzymywane za zakupy w sklepie Nintendo, są przypisane do danego regionu, w którym zostały zdobyte.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.