Cena z kodem na 3% rabatu za polubienie fanpage’a cdkeys na Facebooku

Gears of War 4 Xbox One/PC – Digital Code – 14,83 zł

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Gears of War 4 (Xbox One/PC) za 14,83 zł w Cdkeys"

    1. tego nawet nie da się skopiować z konta na konto xD Trzeba niezłych kombinacji alpejskich żeby zainstalować na 2 kompach. Trzeba jakimś specjalnym programem wyłapać linka do pierwotnej instalki i w taki sposób ściagnac i zainstalować na kontach. Kiedyś to robiłem bo ja i brat graliśmy w coopie na game passie za zeta.

  1. U mnie się pobiera od popołudnia. Patrząc jak się wiesza transfer, będzie pobrane za tydzień.

   1. Ja mam jakieś problemy z działaniem w10 na nowym laptopie, zostawiłem go na noc i chyba gdzieś się zwiesiło, bo rano było dopiero 100 GB, a przez Steam, Origin i Uplay pobiera mi 40 MB/s

 1. Jeśli ktoś liczy na podobną jakość jak poprzednie GoW to ostrzegam, nawet na kilometr to coś się nie zbliża.

   1. Podobna to jest ale znacznie gorsza. Fabuła tak jak każdej nowej produkcji Microsoftu ostatnio to dno rowu mariańskiego. Nowości jak na lekarstwo, przeciwnicy to większości reskin z poprzedniej części. Nudy.

    1. Widać, że nie grałeś ani w tą gre ani w poprzednie. Dla fanów serii część obowiązkowa. Fabuła nie dotyczy osobiście marcusa ale następnego pokolenia i jest napisana spoko, może prócz zakończenia. Graficznie też jest w pytke jak na już starszą gre ( przynajmniej na xox), nie ma żadnych reskinów z poprzedniej części, są nowi przeciwnicy i miejscami gra przypomina trochę dooma. Jak ktoś nie grał, to polecam.