Promocja na Need For Speed Hot Pursuit Remastered
  Polecamy

Gdzie tanio kupić Need for Speed Hot Pursuit Remastered na PC - promocje na odświeżoną wersję hitu z 2010 r.

Wiemy, że spora część graczy rozważa gdzie kupić tanio Need for Speed Hot Pursuit Remastered, ponieważ nie wszystkim odpowiada w jakim kierunku idzie EA przy produkcji kolejnych odsłon „Potrzeby Prędkości” 😉

Poniższy artykuł agreguje promocje na Need for Speed Hot Pursuit Remastered w wersji PC – odnowiona wersja uznanej odsłony NfS pojawiła się również na PlayStation 4 i Xbox One, a 13 listopada zadebiutuje także na Nintendo Switch.

Need for Speed Hot Pursuit zostało pierwotnie wydane na poprzedniej generacji konsol, odnowiona wersja gry zawiera wszystko to, za co gracze pokochali pierwowzór. Arcade’owy model jazdy? Jest. Widowiskowość przy niszczeniu samochodów? Jest. Dwie kampanie fabularne – ścigających i ściganych? Jak najbardziej obecne, tak samo jak wszystkie wydane wcześniej DLC. Oprócz tego w Hot Pursuit Remastered znalazło się miejsce na zupełnie nową zawartość, 30 wyzwań stworzonych od podstaw specjalnie do tego wydania.

Tryb multiplayer wykorzystuje funkcję cross-play, dzięki której gracze ze wszystkich platforma zagrają razem na wspólnych serwerach.

Need for Speed Hor Pursuit Remastered dostępne jest w abonamencie EA Play Pro 🙂

Promocje na Need for Speed Hor Pursuit Reastered na PC


Łowcy, zamierzacie sięgnąć po odświeżonego NfSa? Jak podoba Wam się cena Need for Speed Hot Pursuit Remastered?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.